Dear John pojawi się na jesiennej edycji targów Fashion Democracy, które odbęda się w sobotę 28 września w C.H. Atrium Promenada. Będzie to doskonała okazja, aby poznać pierwszą kolekcję marki i nabyć ubrania w atrakcyjnych cenach.

Modowa projekt Dear John, zadebiutował w czerwcu br., proponując komfortowe ubrania z kategorii basic.  Wygodne kroje i wysoka jakość materiałów doceniły kobiety szukające uniwersalnych rozwiązań w codziennych stylizacjach. Kolorowe bluzy, kobiece tuniki i sportowe sukienki doceniły zarówno młode, jak i dojrzałe przedstawicielki płci pięknej.

Ideą marki  Dear John jest tworzenie mody, która w naturalny sposób podkreśla atuty i urodę każdej kobiety. Projekty adresowane są do każdej z nich, niezależnie od wieku i rozmiaru garderoby.

Sukces pierwszej kolekcji Dear John udowodnił, że na rynku polskich projektów modowych, wciąż jest miejsce na rzeczy proste i wygodne. Gładkie materiały, twarzowa kolorystyka i subtelne detale sprawdzą się zawsze, bez względu na porę dnia czy pogodę za oknem.

Zapraszamy!

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku