„F@ceci w sieci, czyli w poszukiwaniu miłości” to dowcipna opowieść, a zarazem dokładny przepis na to, jak znaleźć ukochanego. Trzydziestoletnia Karolina postanawia rzucić wyzwanie losowi i… zakochać się w odpowiednim mężczyźnie przez Internet.
 Nie pijaku, nie łajdaku, ani brzydalu, ani fajtłapie. W kimś nieidealnym, ale odpowiednim. Do zadania podchodzi metodycznie, jak do najprawdziwszego biznes planu – w końcu chodzi o jej przyszłość!
W sposób zabawny i ze zmysłem praktycznym opisuje swoje zaskakujące przygody z kolejnymi facetami poznanymi w sieci. Jak nie spaprać sobie życia z napotkanym facetem i nie związać się z życiowym nieudacznikiem? To dopiero wyzwanie!
Czy mężczyzna prawie idealny istnieje? Czy Szarlotka go odnajdzie? Czy można szukać miłości za pomocą rozumu i jasno sprecyzowanych kryteriów? Przeczytajcie, a dowiecie się sami 

Książka w swym założeniu ma być nie tylko lekturą łatwą i przyjemną. Ma także pełnić rolę przewodnika dla osób, które szukają miłości i chcą ją znaleźć. To podręcznik po świecie Internetu i wirtualnych portali randkowych

Katarzyna Gubała
Dziennikarz, reporter, fotograf, redaktor naczelna miesięcznika „Przepis na Ogród” w wydawnictwie Burda. Jako autorka opowiadań specjalizuje się w tematyce miłosnej, erotycznej i historycznej. Jest zwierzęciem twórczym, nie znosi nudy i bałaganu.
Ćwiczy jogę, urlopy spędza na Węgrzech lub w Toskanii. Najlepsze pomysły na opowiadania przychodzą jej, gdy stoi na głowie. Wielka fanka małżeństwa, tradycyjnego modelu rodziny i macierzyństwa w nieprzypadkowym wydaniu.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma szarlotka
Ile kalorii ma Szarlotka na kruchym cieście

Wersja do druku