Świat nie stoi w miejscu. Ty też nie powinnaś! Postaw na pewność siebie, bądź zagadkowa, spontaniczna, zainspiruj się bielizną marki Freya. Wybierz pełnię stylu i idealne dopasowanie nawet w miseczce K. Poczuj przypływ energii i zdobądź miasto przebojem.
Stylistyka, z którą spotkasz się przeglądając ofertę marki Freya skupia się wokół dwóch trendów: Supreme oraz Opluence. Każdy z nich czerpie inspirację ze światowych wybiegów. Freya wybrała dwa kontrastujące nurty – wybierz ten, który bardziej zaprzyjaźni się z Twoją osobowością!
Supreme – pełen kolorów, motywów kwiatowych oraz fantazyjnych stylów. Moc drobiazgów, uroku oraz lekkich, miłych w dotyku tkanin, które nadrukowane są niespotykanymi wzorami. Cukierkowe kolory z metalicznym błyskiem przechodzą przez odcienie różu, niebieskości oraz czerwieni. Dziewczyna Supreme jest zalotna, kokieteryjna, ceni sobie wolność i niezależność. Jest piękna!
Supreme reprezentują modele takie jak Totally Tartan czyli totalna w kratka, co nie trudno zauważyć patrząc na nadruk. Jeansowa stylistyka podkręca efekt a sprawdzone konstrukcje zapewnią Ci idealne dopasowanie. Koniec z opadającymi ramiączkami i wychodzącymi fiszbinami. Przekonaj się, jak Freya może odmienić Twoje życie!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku