Tego lata z pewnością na paznokciach królować będą przeróżne kolory – od pasteli po neony. Jednak ile kobiet, tyle preferencji kolorystycznych. Czy jest odcień, który zadowoli wielbicielki jasnych, stonowanych paznokci i te lubiące soczyste kolory przyciągające wzrok? Wierzę, że tak i mam nadzieję, że jest nim lakier, który zaprezentuję poniżej.

Mowa o łososiowym lakierze firmy Manhattan z serii Quick Dry, opatrzonym nie nazwą, lecz numerem 25G.

Pojemność: 7 ml
Dostępność: sieć drogerii Rossman
Cena: ok. 9 zł

Kolor lakieru jest piękny! Zachwycający, nienachlany, niebanalny. Jasny, ale nie pastelowy. Soczysty, ale nie neonowy. Coś pomiędzy tak odległymi rodzajami kolorów, w dodatku z możliwością dopasowania do różnych okazji – idealny na co dzień do pracy, ale sprawdzi się również na wieczorne wyjście.
Ponieważ lakier jest z serii Quick Dry, producent obiecuje wysychanie emalii w 60 sekund. I tu pojawiają się niestety schody, chociaż właściwie małe schodki, przez które można przebrnąć bez problemu. Lakier nie schnie całkowicie w minutę, ale nie trwa też to zbyt długo  - po kilkunastu minutach można już cieszyć się pięknym kolorem na paznokciach. Dla niecierpliwych polecam użycie szybkoschnącego top coat’u (np. Seche Vite).

Konsystencja lakieru jest bezproblemowa, nie stwarza problemów przy jego aplikacji. Do idealnego krycia potrzeba 3 warstw. Pędzelkiem można bardzo dobrze pokryć całą płytkę paznokcia, nie zalewając przy tym skórek, co jest zdecydowanie dużym plusem.

Po styczności z wieloma lakierami, ten egzemplarz mogę szczerze polecić i kobietom malującym paznokcie tylko od czasu do czasu i tym tworzącym na paznokciach różne nail art’owe kombinacje.

Kamila Płaziak, autorka bloga: https://the-nail-aholic.blogspot.com/
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku