W tym sezonie królują dodatki w pastelowych barwach. I każdy, kto takie sobie sprawi, nie będzie żałować. A wybierać jest naprawdę w czym, bo pastelowe są nie tylko buty i torebki, ale też rozmaite drobiazgi – kolczyki, bransoletki, zegarki, paski, a nawet letnie nakrycia głowy.

Istotne jednak, aby poszukiwania prowadzić z głową i nie kupić nagle całego tabunu akcesoriów, choć z pewnością wiele będzie nas kusić. Wystarczy wybrać 2-3 dodatki, które na pewno założymy, a nie takie, które wylądują gdzieś na dnie szafy. Jak jednak odnaleźć się w całkiem sporym asortymencie i wybrać coś konkretnego?

Internautki poszukujące pastelowych dodatków w internetowej porównywarce cen Skąpiec.pl szukały konkretnych produktów. „W gronie pastelowych dodatków, które zainteresowały użytkowniczki serwisu znalazły się takie produkty jak: jasnoróżowa torebka Mumy Lady, błękitna torba-aktówka Nutelle 1170301, beżowa torebka Eternal 32023 oraz baleriny w kolorze mięty Melissa Trippy.”

Jak widać, torebki to obiekt naszego wiecznego zainteresowania i tak naprawdę nigdy ich dość. Jeśli jeszcze nie masz tej w pastelowym odcieniu, to czas najwyższy sobie taką sprawić. Najlepiej dużą, bo właśnie takie również są modne.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku