Spakowanie walizki to nie lada wyzwanie. Trzeba to zrobić dobrze i mądrze, by zabrać ze sobą tylko to, co naprawdę będzie nam potrzebne, by bez trudu domknąć walizę i tym samym nie dźwigać zbędnych kilogramów. Jak więc się do tego zabrać? Podpowiadamy!

Wyruszając nad morze na pewno nie możemy zapomnieć o kostiumie kąpielowym i olejku do opalania, dzięki któremu skóra zyska odpowiednią ochronę, a także piękną i trwałą opaleniznę. Przydatne na plaży okażą się też wygodne sandały, duże okulary przeciwsłoneczne z wysokim filtrem UV, a także pakowna torba, która pomieści wszystkie drobiazgi. Plaży look świetnie dopełnią jeansowe szorty oraz iście wakacyjna biżuteria: kolczyki z piórami albo zegarek w intensywnym kolorze.

Gdy znudzi nam się leniwe wylegiwanie na plaży i będziemy chcieli zwiedzić okolice potrzebny nam będzie przewodnik. Także warto się w niego wyposażyć! Spacery po nadmorskich kurortach najlepiej odbywać w lekkich, przewiewnych sukienkach i butach, sprawdzonych i wygodnych, by nie nabawić się odcisków. Co jeszcze nam się przyda? Kolorowa bielizna. W końcu mamy lato! Powiedzmy duże NIE zwykle czarnym, białym bądź beżowym kompletom. Do tego delikatna biżuteria, kopertówka czy iPhone, który umili nam podróż. No i oczywiście walizka! Nie czarna czy granatowa, a jasna i ozdobiona iście wakacyjnym printem!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Kolczyki chwosty

Wersja do druku