Kto nie marzy o pojawieniu się na plaży z jędrnym, gładkim i opalonym ciałem ? Lato nieubłaganie się zbliża i czas zacząć myśleć o tym już teraz. Przygotowania naszego ciała do wakacji powinnyśmy podzielić na 3 etapy:

Ujędrnianie

W ciągu miesiąca nie zrzucimy w zdrowy sposób zbyt wielu kilogramów. Możemy jednak pozbyć się kilku dodatkowych centymetrów, sprawić by nasze ciało było elastyczne i jędrne. Brak czasu czy pieniędzy  to żadna wymówka. Nie potrzebujemy kilku godzin dziennie, ani karnetu na siłownię. W internecie można znaleźć wiele ciekawych form ćwiczeń. Ciekawą alternatywą są miesięczne programy treningowe takie jak Brazil Butt Lift, ale także krótkie serie ćwiczeń, które można połączyć według własnego uznania, np. bardzo motywujące treningi Mel B. Oprócz tego,ze będziemy lepiej wyglądać,  będziemy też znacznie lepiej się czuć.

Złuszczanie
Nawet najzgrabniejsza figura nie będzie prezentować się ładnie, jeśli skóra na niej będzie sucha lub pokryta nieatrakcyjnymi wypryskami. Wygląd owej skory można poprawić za pomocą peelingów lub szorstkiej rękawicy. Po takim złuszczającym masażu warto zadbać tez o odpowiednie nawilżenie. Dobór odpowiedniego dla naszej skóry balsamu będzie tu kluczowy.

Poprawienie kolorytu
Po peelingu zamiast nałożenia balsamu nawilżającego, można zdecydować się tez na balsam brązujący. Delikatna opalenizna pomoże poczuć nam się pewniej w bikini. Zamiast wybierać niezdrowe dla naszej skory solarium, warto wypróbować balsam brązujący, bądź samoopalacz. Trzeba zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego dla naszej karnacji produktu, aby uniknąć  niepożądanego odcieniu pomarańczu na skórze.

Przede wszystkim należny jednak pamiętać, ze najważniejsza jest pewność siebie i uśmiech na twarzy, bo bez tego nawet najpiękniejsze ciało nie będzie wyglądać atrakcyjnie:)

Autorka jest właścicelką bloga : https://naughtynotnice0.blogspot.com

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku