Kolagenowa maseczka na czoło w postaci idealnie wyciętego płatka, zatopionego w aktywnym serum, zawierającym czysty kolagen morski. Dzięki specjalnej strukturze płata, składniki aktywne w chwili kontaktu ze skórą wnikają do najgłębszych warstw naskórka.
Specjalna formuła anti-age stworzona została w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry i przeciwdziałania powstawianiu zmarszczek u nasady nosa i na czole.

Czysty kolagen morski - ma zdolność do stymulowania syntezy kolagenu i elastyny oraz zagęszczenia i odnowy skóry. Napina skórę, poprawia jej sprężystość i elastyczność.

Ekstrakt z Alg -  bogaty w mikroelementy i witaminy, posiada właściwości nawilżające i antybakteryjne. Zawarte w ekstrakcie witaminy E i C oraz β-karoten wykazują działanie antyrodnikowe, wzmacniają ściany naczyń, aktywizują procesy zachodzące w skórze, poprawiają jej koloryt.

Kwas hialuronowy – tworzy naturalny film, osłaniający warstwę rogową naskórka przed wnikaniem w nią substancji chemicznych i bakterii, utrzymuje wysoki poziom nawilżenia skóry, dzięki czemu przywraca jej odpowiednie napięcie i zdrowy wygląd.

Witamina E – zwana „witaminą młodości”, neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników, doskonale nawilża i uelastycznia skórę.  

Cena - ok. 5 zł / płatek

ŁATWY SPOSÓB APLIKACJI 
1.    Dokładnie umyć i wysuszyć  twarz.
2.    Po otwarciu saszetki oderwać plastikową część. By uzyskać najlepszy efekt użyć płatków jak najszybciej po otwarciu saszetki.
3.    Wyjąć płatek z opakowania.
4.    Umieścić go u nasady nosa, między brwiami  tak aby przylegał do skóry.
5.    Odczekać 30 minut.
6.    Zdjąć płatek. Niewchłonięty żel wmasować.  Nie zmywać wodą.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku