Słońce, wiatr, lekkość. Zatrać siebie, nadszedł Twój moment, Twoja chwila… Niekończący się czas relaksu. Czas odpoczynku, na który tak długo czekałaś. Poczuj się naturalnie, niech wszystko zacznie wydawać się łatwe, bezproblemowe. To czas dla Ciebie z Fantasie.
Fantasie jest angielska marką, która należy do Grupy Wacoal Eveden (Freya, Huit). Oferuje ona bieliznę oraz stroje kąpielowe dla kobiet dojrzałych, pewnych siebie i niezależnych. Oferta strojów podsiada szeroki zakres rozmiarowy (miseczki D-J w obwodach już od 65 co pod biustem). Wysoka jakość produktów gwarantuje długotrwałe użytkowanie dzięki tkaninie Lycra® XtraLife, którą znajdziecie w większości strojów kąpielowych.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Biarritz to marynarska stylistyka, która już od kliku sezonów cieszy się popularnością. Oferta linii Biarritz obejmuje dwie konstrukcje biustonosza, tankini, dwa kroje majtek oraz świetną, długą sukienkę.
Cancun jest śliczną linią strojów kąpielowych, która urzeka niespotykanym wzornictwem. Mało kto jest w stanie na pierwszy rzut oka zauważyć, że są to ptaki na białym tle. Kolory są żywa, wpisują się w obowiązujące trendy. W ofercie dwie konstrukcje biustonosza, jednoczęściowy strój kąpielowy, długi kaftan oraz dwie konstrukcje majtek kąpielowych.
Grenada zabiera nas w podróż do głębin oceanu, w których błękit króluje jako dominujący kolor. Ciekawym elementem wzoru są sploty, które ślicznie komponują sią w całość. W ofercie Biustonosz i tankini, do których możesz dopasować jedne z trzech majtek kąpielowych do wyboru.
Guadeloupe to klasyczna linia dla kobiet, które wiedzą, czego chcą. Kolor jest stonowany, lekki nadruk jest delikatny a zarazem stylowy. Oferta składa się z dwóch konstrukcji biustonosza, tankini oraz dwóch fasonów majtek kąpielowych.
Key West to zestawienie geometrycznych wzorów oraz stylowych i zawsze modnych groszków. Oferta składa się z dwóch konstrukcji biustonosza, tankini oraz dwóch fasonów majtek kąpielowych. Dopasuj idealny zestaw dla siebie!
Dmuchawce, latawce wiatr... Monochromatyczność jest tredny! Szukasz niekonwencjonalnego sposobu na świetny wygląd na plaży? Koh Samui jest dla Ciebie. Wybierz idealny zestaw dla siebie spośród dwóch konstrukcji biustonoszy, jednoczęściowego stroju kąpielowego oraz kaftanu.
Stylistyka linii Kyoto nawiązuje do japońskich ogrodów, w których panuje spokój i opanowanie. Jesteś delikatna, subtelna, dobrze czujesz się w gronie najbliższych? Wybierz linię Kyoto i ciesz się komfortem i swobodą. Materiał, z którego uszyto strój posiada właściwości szybkoschnące oraz zwiększoną odporność na negatywne działanie chloru.
Wybierz się w podróż na... Madagaskar! Zwierzęce motywy jak zwykle w modzie. Wybierz idealny zestaw dla siebie: dwie konstrukcje biustonosza, dwa rodzaje tankini, trzy fasony majtek oraz stylowy i lekki kaftan.
Martinique to śliczne zestawienie szarej bazy z abstrakcyjnie przedstawionymi kwiatami, która urzeka pięknem a zarazem oferuje idealne podtrzymanie. W ofercie znajdziesz jednoczęściowy strój kąpielowy, dwie konstrukcje biustonosza oraz długą tunikę plażową.
Santorini - śnieżnobiała baza przyozdobiona została niebieskimi kwiatami, co stworzyło śliczna całość. Całość, która bardzo przypada do gustu szczególnie kobietom dojrzałym i niezależnym. W ofercie jednoczęściowy strój kąpielowy, tankini, kaftan, biustonosz do miseczki H oraz trzy fasony majtek.
St Kitts to kolejna klasyczna propozycja dla kobiet dojrzałych i niezależnych. Stonowana kolorystyka oraz świetne konstrukcje przyczyniają się ku temu, że marzeniu o idealnym stroju kąpielowym może spełnić się już tego lata!
Versailles to linia klasyczna, które oferuje szeroki wybór strojów kąpielowych w kolorze czarnym. Dopasuj idealne rozwiązanie dla siebie spośród dwóch rodzajów tankini, dwóch konstrukcji biustonosza, jednoczęściowego stroju kąpielowego oraz trzech fasonów majtek.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Biustonosz do karmienia piersią

Wersja do druku