Specjalne serum zapobiegające aktywnie przebiegającym procesom starzenia się skóry. Głównym jego składnikiem jest bażyna czarna pochodząca z dalekich, północnych rejonów Skandynawii, gdzie występuje i rośnie w swoim naturalnym środowisku.

Kosmetyki zawierające w swoim składzie skandynawską bażynę czarną uchodzą w Polsce za niezwykłą rzadkość i są prawdziwymi perełkami na naszym rynku. Ze względu na niezwykle cenne właściwości bażyny czarnej firma ekolineo.pl postanowiła wprowadzić na rynek polski specjalnie wyselekcjonowane produkty kosmetyczne szwedzkiej firmy KEB Swedish Formula.

Bażyna czarna zawiera ogromną ilość naturalnych składników o wysokiej aktywności biologicznej. Ekstrakty z tej rośliny wykazują korzystne dzałanie na skórę dzięki swoim właściwościom przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym i grzybobójczym.

Bażyna czarna jest surowcem o ogromnej zawartości antocyjanów sięgającej nawet 41,8 mg/g. Te właśnie antocyjany są naturalnymi i bardzo silnymi antyoksydantami skutecznie usuwającymi wszelkie szkodliwe substancje o charakterze wolnych rodników, które powodują uszkodzenia struktur kolagenowych i elastyny czego wynikiem są nadmiernie przyspieszone procesy starzenia skóry i powstawanie zmarszczek.
Dodatkową grupą naturalnych związków wzmacniających działanie antyoksydacyjne bażyny czarnej są licznie występujące w niej flawonole. Związki te mają działanie przeciwzapalne i przeciwnowotworowe.
Bażyna czarna zawiera także triacyloglicerole i szereg niezbędnych, nienasyconych kwasów tłuszczowych, które poprzez stabilizację błon komórkowych skóry silnie hamują procesy nadmiernego jej starzenia.
Ze względu na swoje niezwykle cenne właściwości skandynawska bażyna czarna zaczyna wkraczać w świat kosmetyków. To jednak nie wszystko - firma KEB Swedish Formula oferuje także całą gamę wysokiej jakości kosmetyków zawierających rzadkie surowce pochodzenia naturalnego i, co najciekawsze, jest także firmą produkującą naturalne „kosmetyki doustne”.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.ekolineo.pl


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Szkolenie psa

Wersja do druku