Sezon wiosenno-letni często wymaga zmian, jeśli chodzi o nasz wygląd. Aby sprawiać wrażenie rześkiej i radosnej (bo tym się charakteryzuje lato!), warto zainwestować w nowy, ciekawy lakier do paznokci. Przecież to właśnie dłonie są widoczne cały czas i pokazują innym, kim jesteśmy. Kolor paznokci może dokładnie podkreślać nasz charakter, a także pokazywać obecny nastrój.Słodkie kolory

Na lato warto wybierać nie tylko kolorowe ubrania, ale i kosmetyki. Kolory takie jak czerwony, różowy, z brokatem, zielony albo niebieski to jaskrawe barwy, które znakomicie sprawdzą się na Twoich dłoniach.
Kolor czerwony symbolizuje bezpośredniość i odwagę. Energia, towarzyskość, otwartość to cechy, które charakteryzują właśnie dziewczynę, lubiącą ten kolor. Dodatkowo czerwień wybierają osoby optymistyczne i wiecznie uśmiechnięte. Jeśli taka jesteś – nie czekaj, wybierz czerwony!

Lakiery do paznokci koloru beżowego lub różowego podkreślają elegancję, ale jednocześnie nie wymagają zbyt dużego zaangażowania. Nadają się doskonale dla dziewcząt, które nie przepadają za nieustannym lakierowaniem. Lakier w jednym z tych kolorów jest zawsze modny – nie tylko w lecie!
Jeżeli chcesz rozświetlić swój wygląd i podkreślić własną energię i uwielbienie do imprez, wybierz jeden z wielu lakierów z brokatem. Błyszczące paznokcie z całą pewnością pomogą Ci się znaleźć w samym centrum uwagi i będziesz mogła świetnie się bawić!

A może czerń?
Tego lata modny staje się lakier do paznokci w kolorze czarnym. Czerń nie wiąże się on już od dawna z mrocznymi postaciami czy smutkiem – wręcz przeciwnie! Czarny lakier do paznokci może podkreślić Twoje zamiłowanie do sekretów i wskazać postronnym, że jesteś bardzo tajemniczą osobą. Czerń sprawdza się głównie na krótkich, nieco kwadratowych paznokciach, ale nie tylko. Jeśli chcesz dobrze się bawić i jednocześnie pozostawiać sobie trochę dystansu (tajemniczość!) do innych – spróbuj, nie pożałujesz! Choć kolor ten jest dość odważny, z pewnością może też podkreślić Twój charakter.

Rada podstawowa!
Pamiętaj jednak, że niezależnie od tego, jaki kolor paznokci wybierzesz, musisz zadbać o to, by były one przede wszystkim zadbane. Nic tak nie odpycha jak brzydkie, zaniedbane dłonie z poobgryzanymi paznokciami. Jeśli Twoje dłonie wołają o pomstę do nieba, przed zastosowaniem nowego, kolorowego lakieru postaraj się doprowadzić je do porządku. Na pewno lepiej na tym wyjdziesz!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku