Przechodząc wreszcie z zimowej garderoby na bardziej lekką, większość z nas z niepokojem stwierdzi, że do tej pory dobre ubrania stały się za ciasne! Pierwsza myśl, jaka nas ogarnia to wizja diety odchudzającej, która naprawi błędy zimowego lenistwa i wieczornego podjadania.

Oczyszczanie organizmu to dobry wstęp do wiosny. Dzięki zdrowemu detoksowi poczujemy się lżejsze, a przy okazji odciążymy wątrobę.
Z pewnością nie będzie to pierwsza twoja taka „terapia”, która powinna przygotować nasze ciało na wiosnę i wyszczuplić już na zawsze. Aby tym razem osiągnąć cel skutecznie i wyrwać się z błędnego koła sezonowego odchudzania?

Skorzystaj z pięciu kroków i tym razem podejdź do swojego organizmu zupełnie inaczej. Posprzątaj swoje wnętrze i rozpocznij od detoksykacji, a następnie weź się za zmniejszanie obwodu swojej talii i odtłuszczanie masy mięśniowej. Dietetycy potwierdzają, że  odchudzanie, które rozpoczyna się detoksykacją jest skuteczniejsze i trwalsze, a przede wszystkim zdrowsze.
Pierwszym krokiem jest przygotowanie 7-dniowego jadłospisu i zrobienie pod jego kątem zakupów. Najgorszym co sama możesz sobie zrobić jest pozostawię w swoim otoczeniu „kuszących przegryzek”, które tylko utrudnią i wydłużą cały proces oczyszczania. Dzięki tygodniowemu odtruwaniu odetchnie cały organizm. Podstawą diety powinien być włóknik pokarmowy pochodzenia roślinnego, oraz wyeliminowanie wcześniej wspomnianych używek. Niezbędne jest picie dużej ilość wody mineralnej, zielonej lub czerwonej herbaty, oraz  włączenie regularnych ćwiczeń. Warto pamiętać, iż pozimowa ociężałość wynika z nadmiaru toksyn skumulowanych w jelitach, tkance tłuszczowej, wątrobie, nerkach i nie tylko. Te uboczne produkty przemiany materii powodują blokowanie odchudzania. Zniechęceni brakiem rezultatów wracamy do starych nawyków żywieniowych, a sukces był już tak blisko.
Aby pobudzić organizm do usuwania zbędnych substancji, przydadzą się naturalne preparaty wspomagające metabolizm i stymulujące naturalną prace jelit. Double Detox marki Noble Health to jedno ze sprawdzonych sposobów, które do swojej diety dołączyła znana prezenterka Paulina Sykut – Jeżyna. Preparat oparty jest na naturalnych składnikach, które ułatwiają trawienie i rozwiązują problemy wielu kobiet związane z nieprawidłowym metabolizmem.

Jako jedyny produkt na rynku łączy synergistyczne działanie aloesu, błonnika owsianego z zielem skrzypu polnego, który wspomaga uzupełnienie niedoborów składników odżywczych po zimowym czasie. Mniszek lekarski zawiera bogactwo witamin, garbników, flawonoidów, a także działa korzystnie na regulację pracy wątroby i woreczka żółciowego. Aloes i włóknik owsiany znane są od lat, jako naturalny sposób na oczyszczanie i tonizowanie układu pokarmowego. Nasz metabolizm nabierze rozpędu, dzięki czemu redukcja wagi okaże się tym razem o wiele prostsza. Tej wiosny warto podejść do odchudzania jak do procesu, który ma zakończyć się sukcesem i poprawą kondycji i zdrowia! Zbilansowane odżywianie wsparte naturalną suplementacją uchroni organizm przed niedoborami składników odżywczych, wspomoże oczyszczanie i przywróci energię!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii mają wafle ryżowe
Ile kalorii ma kompot z gruszek
Płatki owsiane kcal szklanka

Wersja do druku