Zbliża się długo wyczekiwane lato. A wraz z nim wakacje, plaża, słońce i stroje kąpielowe. W tegorocznych letnich trendach dominuje: lekkość, zwiewność, kolor i szyk. Marka SHE BEACHWEAR przygotowała dla swoich Klientek 4 wyjątkowe kolekcje. Zbliża się długo wyczekiwane lato. A wraz z nim wakacje, plaża, słońce i stroje kąpielowe.
W tegorocznych letnich trendach dominuje: lekkość, zwiewność, kolor i szyk. Marka SHE BEACHWEAR przygotowała dla swoich Klientek 4 wyjątkowe kolekcje. Każda z nich jest indywidualna, każda prezentuje inny styl i każda jest piękna. Mowa tu o kolekcjach  SHE GLAMOUR, SUNNY BEACH, WILD SAFARI oraz  DREAM OF AFRICA.

Kolekcja SHE GLAMOUR – klasa i styl

To jedyna w swoim rodzaju kolekcja, łącząca klasę, elegancję, szyk i wdzięk. Jest ponadczasowa, a wszystko to za sprawą krojów i materiałów, użytych do jej stworzenia.
Kolekcja GLAMOUR to 14 unikalnych strojów plażowych, dostępnych w różnych kolorach: BLANCHE, CLARE, DERIN, FLORA, GLORIA, JENNY, MIA, NANCIE, PAULEEN, DONNA, SONIA, WENDY, PERCY I PENNY. Wyróżnikiem tej kolekcji są dodatki, pokrywane 24 karatowym złotem, zabieg ten  zapewnia trwałość koloru elementów złotem  inkrustowanych. To unikat na rynku strojów plażowych i wyróżnik marki SHE, dzięki któremu stroje, to nie tylko  fason i materiał, ale także wyjątkowa biżuteria.

Kolekcja Sunny BEACH – lekkość i dziewczęcy wdzięk
To połączenie lekkości i letniego wdzięku. Stroje w tej kolekcji, to 16 unikalnych fasonów, których kroje dopasują się do każdej figury. BROOK, DEINA, JANET, LOIS, KIM, NADINE, CHARLIE, LUISE, ABBY, JESSIE, HAVEN, CLEO, SALLY, KIMBERLY, MARTINA oraz …W tej kolekcji dominują kolory lata, tiulowe drapowania i falbanki. Jest ona niezwykle dziewczęca, przez co doskonale się wpisała w styl bycia i wyglądu młodych kobiet.

Kolekcja DREAM OF AFRIKA – kolory Czarnego Lądu
W tej kolekcji główną rolę odgrywa kolor, wzory na materiałach oraz frędzle. To nie tylko kolekcja strojów, to zbiór indywidualności. DREAM OF AFRIKA to 19 fasonów, 19 różnych stylów, 19 kompozycji plażowych. To cała feria barw, która zdominowała tę linię. AVRIL, CONNIE, DREW, FERGIE, LOLA, MAGGIE, NAOMI, OCTAVIA, SOPHIE, BENITA, RICKY, TESS, MELODY, SALMA, SUZIE, RAVEN, KAYAH, AMBER, ALEX – to kolory i fasony tegorocznego lata.

Kolekcja WILD SAFARI – stroje z pazurem

Wild Safari to 16 krojów w kolorystyce nawiązującej do safari. Zwierzęce motywy i kolory ziemi, to cechy charakterystyczne tej kolekcji. ROSE, ELINE, VIV, CANDY, TIFFANY, SURI, SHANNON, BETTY, TERRI, RINA, ASHLEY, SUNNY, WHITNEY, GAIL, PAM, WILLOW, MIRIAM to fasony dla zdecydowanych i pewnych siebie kobiet.

Pieczę artystyczną i projektową,  nad kolekcjami marki SHE,  sprawuje Marta Ogiegło, współwłaścicielka firmy, pasjonatka mody i znawczyni stylu. To ona, od 1999 roku, tworzy kolekcje. Inspiracji szuka, śledząc modowe trendy, obserwując rynek i słuchając opinii Klientek. To ona dba o materiały i wybór dodatków. A dzięki jej osobistemu zaangażowaniu w każdą z linii kostiumowych, można mieć pewność, że fasony i kroje będą niepowtarzalne i oryginalne.


Więcej informacji na stronie www.she.pl oraz FaceBooku - /https://www.facebook.com/she.beachwear


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku