W sezonie wiosna-lato Kinga przenosi nas do krainy uwodzenia. Kolekcja „The land of temptation” to kwintesencja flirtu, pasji i kobiecości w najlepszej odsłonie. W tym sezonie kobieta nosząca bieliznę Kingi to urodzona kusicielka, która nie zawaha się użyć swojego sexappealu.


W tym sezonie projektanci firmy Kinga połączyli najmodniejsze trendy (intensywne kolory, złoto, kwiatowe wzory) z klasyczną elegancją, tworząc kolekcję, która wyróżnia się na polskim rynku bieliźniarskim.

W skład kolekcji wchodzi 29 kompletów i dwie koszulki. Kolekcja wyraźnie wpisuje się w nadchodzące trendy – z jednej strony stonowane, cieliste kolory, z drugiej zaś eksplozja kolorów i faktur.
Wiosna w wydaniu Kingi będzie należeć do różu – od pudrowej Soredy, poprzez różowo-fioletową Minestrę, aż po przybrudzony, łososiowy odcień kompletu Sally. Drugim trendem, widocznym w kolekcji The Land Of Temptation są kwiaty. Florystyczne motywy są bardzo dziewczęce i świeże, a przy tym doskonale podkreślaja sylwetkę.

Kolekcja The Land Of Temptation jest jak sztuka uwodzenia – z jednej strony lekka i dziewczęca – łagodne, stonowane barwy, kwiatowe wzory i niewinne kroje, a z drugiej seksowne, intensywne kolory, koronki i bardzo kobiece kroje. W końcu każda z nas ma w sobie zarówno diabła, jak i anioła.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku