Ostatnimi czasy wielką popularnością cieszą się powieści erotyczne dla kobiet, podchodzące pod soft porno. Okazuje się, że pod płaszczykiem nie tylko bizneswoman ale również niejednej gospodyni kryje się gorąca kochanka, która wybiera często dominujące, odważne pozycje, nie boi się gadżetów podnoszących atrakcyjność łóżkowego pożycia i realizuje nawet te najskrytsze erotyczne fantazje.

Niewątpliwie fenomen trylogii o Greyu, bez względu na zżymania się krytyków, dotyczące stylu autorki – E.L. James, sprawił, że zaczęto szeroko dyskutować o fantazjach kobiet, a przede wszystkim o ich najśmielszych odsłonach. Jednak niejedna bogini seksu swoje potrzeby skutecznie ukrywa w obawie przed tym, by partner nie stracił o niej dobrej opinii. Czy słusznie?

Nie wstydźmy się! Wiele kobiet swoją seksualność zaczyna odkrywać dzięki pierwszemu partnerowi. Z badań przeprowadzonych przez markę Durex wynika, że tylko 46% kobiet przyznało się do osiągania orgazmów dzięki masturbacji. Kobiety nie znają swojego ciała i wstydzą się go (co poniekąd jest przyczyną zbyt rzadkich wizyt u ginekologa i zaniedbań terminów koniecznych badań). Mężczyznę traktują jak seksualnego omnibusa, który sam powinien wiedzieć gdzie i jak dotknąć, żeby było dobrze. Okazuje się jednak, że to nie zawsze jest możliwe. Umiejętne pokierowanie dłonią mężczyzny ma dwie niewiarygodne zalety: pierwsza to orgazm, druga to wykreowanie swojego wizerunku zdecydowanej, śmiałej, świadomej swojego ciała i szalenie pociągającej kochanki. Jak poznać swoje ciało?
Na początek – lusterko. Obejrzyj i pokochaj swoją waginę! Sprawdź, jak reaguje na dotyk i jaki rodzaj dotyku lubi. Po drugie – lubrykant. W wieloletnim związku, po porodzie albo przy masturbacji może się okazać, że naturalne nawilżenie może być niewystarczające. Lubrykant gwarantuje niesamowite doznania dla obojga partnerów, uwrażliwia i przyjemnie chłodzi narządy. Po trzecie – masażer. Mały, poręczny, świetnie zaprojektowany, wodoodporny, z kilkoma stopniami wibracji. Możesz zabrać go wszędzie. Kosztuje niewiele (ceny naprawdę ciekawych masażerów zaczynają się od około 80 złotych) a doznania, które oferuje są nieziemskie. Na początku możesz czuć się nieswojo wprowadzając gadżety erotyczne do swojej sypialni, dlatego na początku warto wypróbować je samodzielnie.

Ponoć rozpad związku zaczyna się w sypialni. Co prawda, w pierwszej trójce przyczyn rozwodów znajduje się tylko jedna stricte erotyczna – zdrada ale pierwsze miejsce zajmuje niekompatybilność charakterów. Rzadko która para niedopasowana charakterologicznie dogaduje się w łóżku. Jeżeli zależy ci, żeby seksualność była ważna i doceniona w Twoim związku, poznaj swoje potrzeby i nie zaniedbuj potrzeb swojego partnera. Rozmawiajcie o seksie, choćby na początku okazało się to bardzo niezręczne. Poproś, by pokierował Tobą w łóżku, a Ty pozwól sobie pokierować nim. Zagrajcie w otwarte karty, opowiedzcie swoje fantazje i wspólnie zastanówcie się, które z nich chcielibyście urzeczywistnić. Cieszcie się seksem!         


Sklep-intymny.pl


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku