Zapewne słyszałaś o tym, że pierwsze wrażenie formuje się w ciągu pierwszych 7 sekund znajomości? Nie da się tego obejść, nikt nie doceni Twojego wewnętrznego świata, jeżeli na spotkaniu pojawisz się niepewna siebie, w szarych babcinych ubraniach, niezadbana i nieumalowana.


Poprostu emanujesz energią „porażki”. Nic dziwnego, że nie dostałaś się do pracy, nie zrobiłaś dobrego wrażenia i nie udało Ci się dostać podwyżki. Natomiast kiedy jesteś stylowo ubrana, tak jak lubisz i czujesz się wszechmogąca, najprawdopodobniej osiągniesz swój cel. Ale czy istnieje sposób by ten drugi wariant ciągle Ci towarzyszył przez życie?

Natalia Viktorovna, obecnie znana polska stylistka i projektantka, długo studiowała literaturę na temat potęgi ludzkiego umysłu, wypowiada się w temacie:

Niestety w Polsce psychologii poświęca sie naprawdę mało miejsca. Nikt nie wie, dlaczego ważnym jest aby dobrze wyglądać, pozytywnie myśleć i żyć. Na szczęście powoli to się zmienia i coraz częściej widzimy odjechane stylizacje, świadczące o otwartym umyśle i kreatywności, która przepełnia ludzi.
Niedawno robiłam metamorfozę dla ładnej dziewczyny z Warszawy, lubiła kolory, ale z jakiegoś powodu bała się ubierać tak jak lubi. Spytałam się dlaczego nie zakłada nasyconych odcieni żółci, zieleni i czerwieni, w których tak genialnie się prezentowała na fotosesji. Odpowiedziała tylko – nie wiedziałam, że jestem taka. Dużo ludzi, którzy chcą się zmienić zewnętrznie, mówią o tym że metamorfoza pomaga im pokonać kompleksy. Naprawdę w takich momentach, myślę, że stylistka jest również poniekąd psychologiem :)

Czy wiedziałaś że to jak wyglądasz jest dokładnym odzwierciedleniem tego o czym myślisz przez większość czasu? Dr. Joseph Murphy, autor bestsellera pod tytułem „Potęga podświadomości”, który sprzedał się w ponad 700 000 egzemplarzach pisze: „Jesteś taki jak twoje myśli.”

W tym prostym zdaniu tkwi prawda. Kiedy jesteś w złym humorze i jesteś znudzona, czy chcesz ubrać się ładnie i seksownie? Otóż to nie! I jest to całkowicie normalne, kobiety zgłaszają się na metamorfozę do stylistki, ale wcześniej muszą też zadbać o własne samopoczucie. Wiesz jak łatwo możesz zmienić to jak sie czujesz? Posłuchaj swojej ulubionej muzyki, wyobraź sobie, że jesteś w swoim ulubionym miejscu na ziemi, zajmij się tym co naprawdę Cię uszczęśliwia. Nie musi to być rzecz wielka, ale pamiętaj co powiedziała Audrey Hepburn: „Szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze!”
I tego się trzymajmy!

więcej o  Natalii  Viktorovnej– https://glamourina.pl/


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku