Wszyscy z zapartym tchem czekali na pokaz Oskarowych kreacji. Holywoodzkie gwiazdy wyglądały naprawdę wspaniale, choć dla niektórych wymyślne kreacje stanowiły nie lada wyzwanie.

Pokazowa wywrotka Jennifer Lawrence w sukni Dior daje do myślenia, czy zamiast Haute Couture nie lepiej być Prêt-à-Porter?
Ten, kto nie wierzy, może teraz sam spróbować projektując własną kreację, która będzie idealnym połączeniem klasycznej elegancji z wygodą.
Wystarczy tylko wziąć udział w konkursie Dekoral Fashion Awards, naszkicować projekt kreacji Prêt-à-Porter inspirowany nowymi kolorami Dekoral Fashion i jego skan wysłać na www.df-awards.pl.
Zatem MŁODY PROJEKTANCIE, do dzieła, bo 20 000 zł czeka na najlepszego!
Spiesz się, termin zgłaszania prac upływa 17.03.2013.
Chcesz zobaczyć swoją kreację podczas ekskluzywnej gali, na którą przybędą najznakomitsi branży modowej?
Szczegóły na www.df-awards.pl.


Styl i wygoda, czyli jak zrobiæ profesjonaln¹ kreacjê w stylu Prêt-à-Porter? Coś dla MŁODYCH PROJEKTANTÓW MODY.

Wszyscy zaintersowani projektowaniem mody oraz prezentacją swojego talentu oraz pomysłów najlepszym w tej branży, mogą teraz stanąć w szranki w konkursie Dekoral Fashion Awards. Wystarczy naszkicować kreację w stylu Prêt-à-Porter inspirowaną nowymi kolorami Dekoral Fashion, zeskanować ją i przesłać na www.df-awards.pl.
Prace oceniać będzie jury z najwyższej półki - Lidia Popiel, Andrzej Foder, Bartek Żurkowski. Prace najlepszych 10 projektów zostaną zaprezentowane podczas ekskluzywnej Gali, na która przybędą najznakomitsi tej branży.
Zatem Młodzi Projektanci – spieszcie się, bo termin zgłaszania prac upływa 17.03.2013.Co łączy Lidię Popiel, Andrzej Fodera i Bartka Żurkowskiego? Czyżby trójkąt?

Zahuczało ostatnio od wiadomości, że tych troje potajemnie spotyka się w niewiadomym celu. Jednak 6 zmysł podpowiada nam, że jeśli nie wiadomo o co chodzi, to musi chodzić o … modę! Bowiem Lidia Popiel, Andrzej Foder, Bartek Żurkowski to jury w konkursie dla młodych projektantów Dekoral Fashion Awards.
Uczestnicy konkursu mają za zadanie stworzyć kreację w stylu  Prêt-à-Porter, inspirowaną nową paletą barw Dekoral Fashion. Szkic projektu należy zeskanowac i przesłać na www.df-awards.pl. Aż 10 najciekawszych projektów zostanie zaprezentowanych podczas ekskluzywnej Gali, na która przybędą najlepsi tej branży.Zwycięzca,wyłoniony podczas gali, otrzyma nagrodę w wysokości 20 000 zł!
Zatem Młodzi Projektanci – spieszcie się, bo termin zgłaszania prac upływa 17.03.2013.
Szczegóły na www.df-awards.pl.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku