Czy traktujesz wygląd i stan swojego portfela, jako rzecz absolutnie nieważną? Według Feng Shui poszarpany, podarty i szary nigdy nie wróży dobrej sytuacji finansowej.
Myślisz że to wariactwo, ale szybko rozwijające się i bogate firmy chińskie i Singapur niewątpliwie świadczą o tym, że tamtejsi ludzie mają po prostu inny stosunek do pieniędzy i robią coś inaczej, ale co? – mówi Natalia Grytsuk Viktorovna – projektantka, stylistka, autorka poczytnego bloga o modzie glamourina.pl

Feng Shui mówi nam o tym, że nasze zewnętrzne okoliczności powodują naszą sytuację życiową, a więc zmieniając nasze otoczenie możemy zmienić nasze życie. Brzmi fantastycznie prawdaż, a teraz zobaczymy co masz takiego w portfelu co blokuje przypływ gotówki do Ciebie?

Kolor
Tak, kolor ma bardzo duże znaczenie. Czerwony, złoty i zielony przyciągają pieniądze, bo symbolizują moc i aktywną energię. Szarości raczej nie przyciągają złotówek.

Paragony, papierki, listy na zakupy…
I wiele więcej codziennie składasz do swojego portfela? Niestety w ten sposób wypchany portfel powoduje tylko ból głowy i brak pieniędzy. Paragony z zasady oznaczają wydaną kasę, a zatem nie służą zdobywaniu świeżej gotówki. Pamiętaj twoja podświadomość przez cały czas pracuje na Ciebie bądź przeciwko Tobie, a twoim zadaniem jest dostarczenie jej wyraźnych wskazówek, czego chcesz, a nie chcesz utraty pieniędzy w postaci paragonów, prawdaż?

To czego chcesz to pełny portfel kasy
Racja! Zawsze miej ze sobą 500zł. 5 banknot po 100zł świetnie zadziałają, w ten sposób czujesz się bezpiecznie i spokojnie. Pamiętaj, że rytuał płacenia gotówką ma w sobie duża moc, nie używaj kart płatniczych, a płać w gotówce, co przyniesie Ci jeszcze więcej nowych banknot na nowe zakupy.

Zapomnij o kartach kredytowych!

Symbolizują wyłącznie długi, które nie są Ci potrzebne.

Kochasz pieniądze i chcesz ich więcej?
Nie gnieć, nie rzucaj nimi, w końcu nie w nich szczęście, ale kto zabroni Ci być szczęśliwym i bogatym?


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku