Żywy, lśniący i soczysty, promienujący blaskiem a jednocześnie wytworny i tajemniczy. Emeraldowy już niedługo zagości na okładkach modowych magazynów, na sklepowych półkach i w naszych szafach. Jego niewątpliwą zaletą jest młodzieńczy urok. Szmaragdowa zieleń potrafi rozjaśnić czarną stylizację lub nadać wytworności jasnemu, wiosennemu zestawowi.
W przeciwieństwie do wielu innych barw, emeraldowy pasuje do każdej karnacji  i koloru włosów. Otoczy luksusem i elegancją zarówno brązowookie brunetki, blondynki  o jasnej cerze, jak i piegowate rudowłose fashionistki. Ponieważ jednak odchodzimy powoli od idei kolorowego total looku, a zielona stylizacja od stóp do głów mogłaby wyglądać nieco komicznie, warto łączyć szmaragdowy z dwoma podstawowymi kolorami – bielą i czernią. Emerald zestawiony z modnym duetem będzie jego harmonijnym i zmysłowym uzupełnieniem.
Luksusowy szmaragd, pociągający emerald lub odświeżająca i pozytywna zieleń – bez względu na nazwę, kolor roku 2013 jest jeden. Będzie kusić swoim blaskiem i energią, dodawać uroku stylizacjom i mienić się w promieniach słońca.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku