Często, kiedy chcemy podarować komuś bliskiemu prezent, okazuje się, że kompletnie nie mamy na niego pomysłu. Oferta większości sklepów jest sztampowa i mało oryginalna, a perfumy czy coś do ubrania mogą być bardzo nietrafionym upominkiem.

W obdarowywaniu innych najważniejsze jest, aby robić to od serca. Jeśli ktoś jest nam naprawdę bliski, pragniemy aby prezent był szczególny i przypominał o łączącej nas więzi. Każdy, kto kiedykolwiek próbował znaleźć taki przedmiot wie, jakie to trudne.

Najnowsza kolekcja trójmiejskiej projektantki Lucyny Draczyńskiej
jest odpowiedzią na potrzeby klientów poszukujących przedmiotów szczególnych. La petite vie, bo tak brzmi tytuł kolekcji, po francusku oznacza Małe życie. Projekt został zrealizowany w ramach kooperacji projektantki z fotografem Wojtkiem Rojkiem i Pawłem Błaszkowskim – podróżnikiem z zamiłowania. La petite vie to połączenie biżuterii ze sztuką poprzez umieszczenie w szklanych naszyjnikach malutkich figurek tworzących tematyczne scenki, które dodatkowo utrwalone zostały na fotografii. Oprócz stylowego naszyjnika wykończonego srebrnymi elementami najwyższej jakości, w komplecie znajduje się też wydruk fotografii lub jej miniaturowa wersja w postaci pięknego, szklanego magnesu na lodówkę. Całości dopełnia tekst, który, będąc interpretacją zdjęcia, stanowi również zachętę do pozytywnych zmian w życiu lub cenienia w nim tego, co dobre. Tak pięknie skomponowany zestaw pakowany jest w eleganckie pudełeczko dedykowane specjalnie dla tej kolekcji.

Niezwykły urok La petite vie polega na wielowymiarowej symbolice prezentowanych scen. Zmusza, aby choćby na krótką chwilę zatrzymać się i po prostu pomyśleć. – Ta kolekcja to nie tylko sposób na podarowanie bliskiej osobie pięknego przedmiotu, ale również dobrego, ciepłego słowa, którym wyrazimy swoje uczucia. Obdarowując kogoś wybranym zestawem możemy dać mu ważny przekaz: poświęcę Ci uwagę, której potrzebujesz; doceniam to, co robisz; wspieram Cię w Twoich problemach oraz wiele innych – to tylko kwestia wybrania odpowiedniej spośród ponad dwudziestu propozycji w kolekcji – komentuje Lucyna Draczyńska, projektantka i autorka La petite vie.

Jednak La petite vie to nie tylko prezent. Niezwykła uroda oraz różnorodność naszyjników i zdjęć sprawi, że wiele osób zapragnie nosić tę biżuterię i oglądać fotografie na ścianach swojego mieszkania. W takiej sytuacji zapewne to charakter naszyjnika i zdjęcia będą kryteriami wyboru zestawu, a nie jego wymowa ujęta w tekście, jak to jest w przypadku, gdy chcemy podarować ten niezwykły przedmiot komuś w prezencie.


Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją La petite vie na www.lapetitevie.pl


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


DRUKUJ