Na rynku dostępny jest TRAN W KAPSUŁKACH firmy GAL - w dużym, ekonomicznym opakowaniu (300 kapsułek) dla całej rodziny. Preparat przygotowano na bazie oleju z wątroby dorsza, bogatego w ważne dla organizmu składniki. Regularne przyjmowanie tranu: uzupełnia dietę w witaminy A, D, E i nienasycone kwasy tłuszczowe OMEGA-3 (EPA i DHA), stymuluje prawidłowy rozwój kości, mózgu, siatkówki oka, zwiększa efektywność procesów uczenia się, koncentracji i zapamiętywania (stanowi doskonałą propozycję dla dzieci i młodzieży uczącej się), przyspiesza gojenie się ran i opóźnia procesy starzenia, a także wzmacnia system immunologiczny (uodparniając nas na choroby).
TRAN W KAPSUŁKACH firmy GAL, może być stosowany przez kobiety ciężarne, matki karmiące (po konsultacji z lekarzem - jako wsparcie w tych szczególnych okresach życia), a także dzieci od 3 roku życia. Zastosowanie formy kapsułek pozwala przedłużyć trwałość i skuteczność produktu, gdyż zapobiega utlenianiu się zawartych w nim substancji czynnych.
UWAGA: TRAN W KAPSUŁKACH firmy GAL jest preparatem wysokiej jakości, o czym świadczy zawartość witamin, która jest większa niż w ogólnie dostępnych na rynku preparatach tranowych. Suplement diety. Cena det. (300 kapsułek) – ok. 35 zł

O wszechstronnym, dobroczynnym wpływie tranu na nasze zdrowie, wiadomo od dawna. Ten morski specyfik jest bowiem istną skarbnicą naturalnych witamin i niezwykle ważnych dla człowieka substancji odżywczych. Ich obecność skutecznie wspiera pracę organizmu ludzkiego, wzmacnia go oraz uodparnia na różnego rodzaju choroby.
Zawarta w tranie witamina A stanowi naturalną ochronę przed infekcjami górnych i dolnych dróg oddechowych, co jest szczególnie ważne w okresach wzmożonych zachorowań na przeziębienie i grypę. Witamina ta jest także sprzymierzeńcem naszych oczu.   
Obecna w tranie witamina D (w szczególności D3 i D2), odpowiada za prawidłowy rozwój chrząstek, kości i zębów oraz reguluje gospodarkę wapniowo-fosforową, zapobiegając odwapnieniu kości (m.in. osteoporozie).
Tran stanowi również bogate źródło Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych Omega-3 (EPA i DHA), które korzystnie wpływają na proces widzenia, wzrost kości i zębów oraz układ krążenia. Odpowiadają za prawidłowy rozwój i funkcjonowanie mózgu oraz układu nerwowego. Wspomagają procesy uczenia się, zapamiętywania i koncentracji, powinny więc być niezbędnym elementem diety dzieci i młodzieży.

Sposobem na skuteczne wzmocnienie organizmu jest sięgnięcie po naturalny dar morza, jakim jest TRAN W KAPSUŁKACH – propozycja  firmy farmaceutycznej GAL.  Przygotowano go na bazie naturalnego, wysokiej  jakości oleju z wątroby dorsza. Preparat jest adresowany do wszystkich tych, którzy dbają o swoje zdrowie i poszukują naturalnych, przyjaznych organizmowi środków o działaniu odżywczym i wspierającym odporność. Po suplement diety TRAN W KAPSUŁKACH firmy GAL mogą sięgać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci od 3 roku życia. Jest on także propozycją dla kobiet ciężarnych i matek karmiących (po konsultacji z lekarzem), jako wsparcie w tych szczególnych okresach życia.

TRAN W KAPSUŁKACH firmy GAL
można nabyć w aptekach oraz sklepach medyczno-zielarskich.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii mają kotlety z dorsza
Ile kalorii ma dorsz smażony na patelni

DRUKUJ