Wraz z pierwszymi chłodami musiałyśmy pożegnać się z ciepłym, słonecznym latem. Lekkie koszulki zastąpiły Nam grube swetry, a zwiewne sukienki ustąpiły miejsca ciepłym płaszczom, które mają nas chronić przed zimowymi mrozami.

Ochrona swoja drogą, ale każda z nas, bez względu na wiek, chce jesienią i zimą wyglądać oryginalnie i modnie. Warto zatem przyjrzeć się propozycjom płaszczy Fu-Ku z kolekcji Goodbye Summer.
Nietuzinkowe okrycia wierzchnie są propozycją dla kobiet lubiących klasykę, ale i  odrobinę szaleństwa. Wszystkie projekty zostały dokładnie przemyślane, aby pasowały do każdego stylu. I tak paniom  lubiącym minimalizm lub geometryczne formy proponujemy płaszcz z rękawami w kontrastujących do całości kolorach, a indywidualistkom oferujemy płaszcz z palmą na plecach lub pelikanem. Z takim nadrukiem lato zawsze pozostanie blisko Nas.

Kombinacja klasycznych fasonów, świetnych materiałów i na pozór stonowanych kolorów z pewnością spodoba się kobietom w każdym wieku. Jak zatem nosić płaszcz? Oto mała podpowiedź: postaw na Fu-Ku Collection - klasykę w nowej, niebanalnej odsłonie.
Więcej na www.fu-ku.pl i https://www.facebook.com/Fukuizm
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


DRUKUJ