Czas płynie nieubłaganie, i już na karku czuć oddech zbliżającego się, nowego 2013 roku. Ponieważ niedługo większość z nas zacznie rozglądać się za kalendarzem, który będzie towarzyszył nam każdego dnia.

Dla tych, którzy nie obawiają się czerpać wiedzy z rożnych źródeł – została opracowana niniejsza publikacja – CzaroMarownik 2013. Ten Magiczny Kalendarz każdego dnia będzie przypominał Ci, że istnieje także magiczna strona naszego ziemskiego życia. Będzie także przydatny, nie tylko do zapisywania ważnych spotkań, list zakupów czy terminów wizyt u dentysty, ale pomoże również zsynchronizować wszelkie działania w zgodzie z naturą.

Kalendarz zawiera mnóstwo porad, przepisów i rytuałów, które uczynią 2013 rok, najlepszym z możliwych oraz wprowadzą odrobinę magii i pozytywnych zmian do Twojego życia.

Kalendarz podzielony jest na 2 części, w pierwszej znajdują się artykuły na przeróżne tematy: m.in. chiński horoskop, uzdrawianie naturalnymi sposobami, Eko-porady, przepisy według kuchni Pięciu Przemian, wpływy Księżyca na codzienne życie i wiele innych. Druga część, to typowy kalendarz na 2013 rok (jeden tydzień na 2 stronach), który informacje na temat bardziej i mniej popularnych świąt, wchodzenia Księżyca w dany znak zodiaku oraz dodatkowy krótki artykuł na przykład o świętach wiccańskich, znaczeniach pełni Księżyca, porady dla urody itp.

CzaroMarownik 2013 to coś więcej niż zwykły kalendarz, to przede wszystkim skarbnica wiedzy magicznej…

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


DRUKUJ