Na jesienny sezon Corin, producent ekskluzywnej bielizny, proponuje nam kolekcje bielizny bogato zdobionej motywami kwiatowymi, które pozwolą nam zachować na dłużej wspomnienia lata. Kolekcja Karen, urocza i stylowa, o zmysłowej kolorystyce turkusowego lazuru charakteryzuje się piękną kombinacją kwiatów, haftowanych elementów i finezyjnych dodatków.
Biustonosze dostępne  są  w kilku modelach  (push up, miękki)  i szerokiej rozmiarówce. Figi  dzięki haftowanym elementom optycznie wyszczuplają sylwetkę, a delikatny brzeg haftu jest dodatkowym walorem zdobniczym .  
Kolekcja Lazurite, romantyczna i subtelna,  pełna powabu w stylu vintage, czerpie z bogactwa przeszłości i inspirowana jest starymi haftami. Utrzymana w kolorystyce szarości i pudrowego różu . Główną rolę gra w niej bogato zdobiona, elastyczna tiulowa koronka z motywem kwiatowym. Zaprojektowana jest dla wyrafinowanych kobiet, które kochają luksus i nie obawiają się przykuwać uwagę.
Nowością w kolekcjach  jesienno-zimowych  jest elegancka bielizna nocna wykonana z wysokiej jakości jedwabnej satyny  wykończonej haftami.  W kolekcjach Karen i Lazurite znajdziemy niezwykle kobiece  koszulki, nocne komplety i szlafroki  nawiązujące kolorystyką i zdobieniami do kompletów bielizny.  Ciekawe  wzornictwo  połączone  z doskonałą jakością tkanin i haftów  daje kobietom poczucie luksusu i komfortu zarówno w dzień jak i w nocy.  
Marka Corin kładzie nacisk  zarówno na wysoką jakość  oraz wyjątkowe wzornictwo, jak i  na komfort kobiet. Wszystkie kolekcje firmy Corin tworzone są w oparciu o projekt Perfect Bra, opracowany  wspólnie przez Corin i Politechnikę Łódzką.
Więcej informacji o kolekcjach i projekcie Perfect Bra na  stronie Corin:  www.corin.eu
Podobne artykuły:

Bielizna koronkowa

DRUKUJ