Cukierek albo psikus za chwilę rozlegnie się pod naszymi drzwiami. Proponujemy wręczyć przebierańcom link do tego artykułu, w którym znajdą najsłodszą bieliznę w rozmaitych kolorach i fasonach oraz rzecz jasna w idealnie dopasowanym rozmiarze. Mowa o jesienno-zimowej ofercie marki Cleo by Panache, która stanowi prawdziwą słodką ucztę dla ciała i… ducha.


W kolekcji wyraźne są wpływy retro, zabawne, abstrakcyjne wzory i subtelne detale, które wpisują się w najnowsze modowe trendy.

Bielizna ta dostępna jest w szerokim zakresie rozmiarowym od miseczki D-J już od 60 cm pod biustem. Jeśli więc macie ochotę osłodzić sobie nadchodzące Halloween, to czas najwyższy wybrać którąś z propozycji.
Dla naszych czytelniczek mamy dobre wieści: właśnie trwa Słodka Uczta z Cleo, dzięki której możecie zgarnąć 10% rabatu m.in. na powyższe modele w sklepach na terenie całej Polski oraz wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania aż 10 idealnie dopasowanych biustonoszy od Cleo by Panache. Wystarczy znajomość tego artykułu, odrobina fantazji i kulinarnego przekonania. Szczegóły znajdziecie na stronie panache.pl lub na profilu facebookowym, na którym dostępny jest konkurs i adresy sklepów biorących udział w akcji: facebook.com/sochic.panache
Podobne artykuły:


DRUKUJ