Na zbliżający się sezon jesień/zima 2012 Venzia przygotowała coś specjalnego - całą gamę wzorów utrzymanych w modnej, jesiennej stylistyce, doprawionych zaskakującymi i przełamującymi klasyczne konwencje dodatkami. Jesienna pogoda nierzadko wymusza sięganie po ciężkie buty, które jak się okazuje wcale nie muszą być nudne!

 W nadchodzącym sezonie w salonach Venezia królować będzie kobiecość, elegancja  i wygoda. Kozaki - płaskie, na koturnie czy słupku zostały ozdobione kolorowymi haftami lub ręcznie malowanymi na skórze wzorami. W kolekcji znajdziemy także modele z wywijanym przy kostce futerkiem oraz wełnianymi
wstawkami. Ultra - kobiece botki na platformie zostały obszyte skórą, co utworzyło pełną, zamkniętą formę buta. W kilku modelach wykorzystano także pikowania na cholewce - efekt? - sportowa elegancja. Hitem sezonu są flatformy - czyli platformy w płaskiej wersji oraz oksfordki wzbogacone kolorowymi detalami.

Nie zabraknie też mocniejszych propozycji, butów motocyklowych na koturnie, z ćwiekami i nitami oraz półbutów w stylu nieśmiertelnych martensów. Zmieniono także zastosowanie motywów zwierzęcych
- wężową skórą, w kilku wariantach kolorystycznych, pokryto platformy, obcasy i koturny.  Bardzo ważną część kolekcji stanowią kowbojki ozdobione motywem flagi amerykańskiej, który  obecny jest także w linii torebek i trampek. Te ostatnie Venezia proponuje w tym sezonie w zmienionej wersji  - na koturnie.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku