Czy można wszyć w torebkę klimat retro, nie tracąc przy tym ani szwu z nowoczesnego wzornictwa? Torebki sygnowane nazwiskiem Ellen Ruben świadczą o tym, że wszystko jest kwestią wyobraźni twórcy. Proste formy, kształty nawiązujące do ubiegłego stulecia, w zestawieniu z doskonałej jakości skórą o niebywałych fakturach – to wszystko tworzy ponadczasowe produkty dla nowoczesnych kobiet.
W Polsce projekty Ellen Ruben dostępne są w butiku Trendsetterka.com.
Ellen Ruben, projektantka urodzona w Izraelu, kształciła się w nowojorskiej szkole designu. Dziś szyje torebki i buty w swojej izraelskiej pracowni, wykorzystując do pracy włoską skórę naturalną oraz wykończenia produkowane w Wielkiej Brytanii. Każda torebka wykonywana jest z największą starannością. Poza doskonałą prezencją, torebki są niezwykle praktyczne. W efekcie zachwycają zarówno atrakcyjnym wyglądem, jak i niezwykle cenną funkcjonalnością.

Torebki Ellen Ruben dostępne są w polskim butiku internetowym Trendsetterka.com. Ceny wahają się od 399 złotych (kopertówka) do 899 (duża torba stylizowana na lekarską).


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku