Wśród propozycji marki Grey Wolf na sezon jesienno-zimowy zarówno chłopczyce, jak i miłośniczki fasonów ultra-kobiecych znajdą coś dla siebie.

Kolekcja sukienek wyróżnia się ciekawymi deseniami, które w nowoczesny sposób nawiązują do motywów etnicznych. Widać także kontynuację charakterystycznych wzorów, z jakimi kojarzona jest marka Grey Wolf.
Wracają więc paski, elementy geometryczne oraz kwiatowe w różnych wersjach i konfiguracjach, ale zmienia się paleta barwna.

Nowa linia odzieży Grey Wolf została utrzymana w najmodniejszych kolorach tego sezonu. Dominują odcienie czerwieni i bordo, rude pomarańcze oraz głęboki kobalt, ale nie zabrakło też wciąż aktualnych turkusów czy fioletów.
Jesienną garderobę warto ożywić intensywnym kolorem płaszcza. Oprócz klasycznej czerni w ofercie Grey Wolf znajdziemy bogaty zestaw płaszczy wykonanych z gładkiego flauszu o wyrazistej, jednolitej barwie.

Nie zabrakło propozycji zgodnych z trendami królującymi na światowych wybiegach. Ostrzejsze wykończenie całej kolekcji nadają minimalistyczne, a jednocześnie efektowne sukienki i spódnice z czarnej, dyskretnie połyskującej eko-skóry.
Produkty Grey Wolf są skierowane do kobiet wymagających, które cenią sobie trwałość i wysoką jakość wykonania. Dlatego najnowsza kolekcja – tak jak poprzednie linie odzieżowe marki – została uszyta w Polsce. Projektanci zadbali o dobór miękkich tkanin nie zapominając o interesujących fakturach i dobrze skrojonych fasonach idealnie podkreślających sylwetkę.


Podobne artykuły:

Pomarańcze a odchudzanie

DRUKUJ