22 października, to dzień premiery nowej, trzeciej już płyty zespołu Half Light - "Black Velvet Dress". Na krążku znalazło się 11 autorskich utworów opartych na subtelnej i oryginalnej elektronice, ozdobionych rockowymi brzmieniami gitary i naturalnym męskim głosem.
Muzyka zawarta na albumie podobnie jak czarna, aksamitna suknia jest tajemnicza i pełna elegancji, delikatna i subtelna, zwiewna i magiczna. Melodiami z płyty "Black Velvet Dress" można ozdobić niejeden tajemniczy wieczór, ubrać aksamitem samotną noc. To płyta bardzo osobista, mówiąca często o zgubnych relacjach i emocjach między kobietą a mężczyzną, a także o straconych przyjaźniach, przemijaniu i pragnieniach. W nagrywaniu płyty, oprócz podstawowego składu Half Light wzięło gościnnie udział wielu muzyków, przyjaciół zespołu, przez co płyta nabrała innych barw i niesamowitej ekspresji.

Album promują utwory "Bitter Paris" do którego powstał teledysk http://www.youtube.com/watch?v=0aImjk1O-ro oraz singiel "Happy Useless Nation" http://soundcloud.com/mjmmusicpl/half-light-happy-useless-nation, który właśnie trafił do rozgłośni radiowych.

Najbliższe koncerty zespołu:
29.10.2012 "Tpart" - Toruń
29.11.2012 "Od Nowa" Toruń
01.12.2012 "Desperado" - Piła
09.12.2012 "Avalon" - Ostrołęka


Podobne artykuły:


DRUKUJ