Kruchy wafelek wypełniony puszystym kremem i oblany delikatną czekoladą Milka, w przystępnej cenie i wygodnym opakowaniu – takich pralin jeszcze w Polsce nie było.
Spotkanie z przyjaciółkami? Wieczór z rodziną? Chwila oddechu w pracy? Jest tyle okazji, kiedy mamy ochotę na słodką przekąskę. Milka Crispello – nowość w naszych sklepach – pasuje do każdej z nich!
Firma Kraft Foods wprowadziła nową słodką przekąskę: praliny Milka Crispello będące połączeniem chrupiącego wafelka z puszystym kremem i delikatną czekoladą Milka. Każda pojedyncza pralinka jest oddzielnie zapakowana i łatwo mieści się na dłoni. Po otwarciu opakowania i włożeniu jej do ust najpierw można poczuć lekkość czekolady, po ugryzieniu – kruchość wafelka, a w końcu rozlewający się smak puszystego kremu wypełniającego wnętrze praliny. Smak nadzienia jest do wyboru: waniliowy lub czekoladowy. Poszczególne warstwy praliny pozwalają doświadczyć różnych doznań smakowych – od delikatnego smaku mlecznej czekolady przez chrupkość wafelka po puszystą słodycz kremu. Nowy produkt marki Milka cieszy też przystępną ceną i wygodnym opakowaniem, łatwym w użyciu na co dzień.
Dzisiaj od pralin oczekujemy czegoś więcej, niż tylko dobrego smaku. Chcemy produktu dobrej jakości, pasującego do różnych codziennych chwil, w których mamy ochotę sięgnąć po coś słodkiego. Milka Crispello spełnia te oczekiwania –powiedziała Anna Uptas, Brand Manager Milka Gifting&Sharing z firmy Kraft Foods Polska.
Nowe praliny trafiły do sprzedaży w wygodnych 150 g opakowaniach. W każdym opakowaniu o charakterystycznych, fioletowych barwach marki Milka, znajdziemy 15 oddzielnie zapakowanych pralinek w jednym z dwóch smaków do wyboru: waniliowym lub czekoladowym. Sugerowana cena detaliczna opakowania zawierającego 15 pralinek wynosi 9,49 PLN.


Milka Crispello dostępna jest w dwóch różnych smakach:
MILKA  Crispello à la Choco Cream
Praliny z kremem czekoladowym
Wygodna, codzienna torebka, 150g = 15 pralinek
Połączenie chrupiącego wafelka wypełnionego puszystym kremem o smaku czekoladowym i oblanego najdelikatniejszą czekoladą Milka z alpejskiego mleka. Cena za opakowanie 150g – 9,49 PLN

MILKA  Crispello à la Vanilla Cream
Praliny nadziewane kremem waniliowym
Wygodna, codzienna torebka, 150g = 15 pralinek
Połączenie chrupiącego wafelka wypełnionego puszystym kremem o smaku waniliowym i oblanego najdelikatniejszą czekoladą Milka z alpejskiego mleka. Cena za opakowanie150g – 9,49 PLN

Podobne artykuły:

Wafelek grzesiek bez czekolady kcal

DRUKUJ