Twarzą kolekcji Maliny - LUMEN SS/2013 została Aleksandra Kuligowska. Nie bez powodu. Finalistka I edycji Top Model ma w sobie coś niezwykłego. Jej dziewczęca uroda, tajemnicze i inteligentne spojrzenie, pewność siebie i siła skrywane pod powłoką delikatności idealnie wpisały się w koncepcję projektów.

Kolekcja LUMEN SS/2013 składa się z dwudziestu sylwetek wykonanych z bardzo wysokiej jakości naturalnych tkanin, między innymi z różnego rodzaju jedwabiu, bawełny, panamy, lnu czy wełny. Można ją określić mianem żartobliwego casualu z lekką nutką elegancji. Kolorystyka jest jasna, pastelowa i delikatna w swojej formie i gramaturze.

LUMEN w Krainie Czarów
LUMEN to kobieta oryginalna i odważna, która skrywa w sobie pewną tajemnicę. Może być dziecięco bezpośrednia, jest wolna. Żyje we własnym świecie, pozwala sobie na wrażliwość i subtelność. Kusi, ale nie wyzywa. Ma w sobie coś z Alicji w Krainie Czarów.

Na zdjęciach autorstwa Justyny Mielniczuk taka właśnie jest Aleksandra Kuligowska. Dawno nie widziana top modelka po raz kolejny udowodniła jakim potrafi być kameleonem. Na każdym zdjęciu inna, zawsze z "tym czymś" stanowi harmonijne połączenie z projektami Maliny. Patrząc na zdjęcia każdy chciałby się przenieść na chwilę do Krainy Czarów, przejść na druga stronę lustra i przeżyć taką przygodę. Klimat potęguje "dziwny" make up Joanny Roezner. Zielone, czy złote usta... kobieta Lumen może sobie na to pozwolić. W tej bajce wolno śnić wszystko.
Podobne artykuły:


DRUKUJ