Wygoda jest jednym z kluczowych elementów nowoczesnego stylu życia. Wszyscy poszukujemy innowacji, które pomogą nam sprostać codziennym obowiązkom i ułatwią życie. Dlatego Henkel stworzył nowy produkt - Persil Duo-Caps w innowacyjnej, dwukomorowej kapsułce. Aktywne składniki zamknięte w dwóch osobnych komorach kapsułki uwalniają swoją podwójną moc, zapewniając perfekcyjne rezultaty prania.

Pierwsza na świecie, zaawansowana technologicznie dwukomorowa kapsułka do prania Persil Duo-Caps zawiera dwukrotnie skoncentrowany  środek do prania w płynie. Każda z komór zaawansowanej kapsułki zawiera odrębną formułę. W niebieskiej komorze Persil Duo-Caps znajduje się skoncentrowana formuła środka do prania w płynie będącą kombinacją substancji aktywnych i enzymów odplamiających. Usuwają one nawet najbardziej uporczywe plamy. Z kolei zielona komora zawiera połączenie substancji aktywnych i aktywatora blasku, który zachowuje głębię kolorów i zapobiega szarzeniu tkanin.

Kapsułki Persil Duo-Caps wykonane są z delikatnej folii, ulegającej całkowitemu rozpuszczeniu pod wpływem wody. Dzięki temu dwie, odrębne formuły środka piorącego, zamknięte w oddzielnych komorach, łączą się ze sobą dopiero wtedy, kiedy kapsułka Persil Duo-Caps wejdzie w kontakt z wodą w bębnie pralki.
Wystarczy umieścić kompaktową kapsułkę z już odmierzoną ilością środka piorącego Persil
Duo-Caps
bezpośrednio w bębnie pralki, przykryć praniem i włączyć program . W kontakcie z wodą kapsułka natychmiast ulega rozpuszczeniu. Tym samym uwalnia swoją podwójną moc, która bezpośrednio działa na plamy i zabrudzenia, nie pozostawiając przy tym żadnych pozostałości na ubraniach.
Każda kapsułka Persil Duo-Caps, zawiera odmierzoną ilość środka piorącego, co ułatwia właściwe dozowanie. Co więcej formuła produktu jest skuteczna nawet w bardzo niskich temperaturach prania. Dzięki temu Persil Duo-Caps jest nie tylko wygodny w użyciu i skuteczny w działaniu, ale także pozwala konsumentom dbać o środowisko naturalne i jego zasoby.

Nowy Persil Duo-Caps jest dostępny na rynku w lekkich oraz wygodnych do przenoszenia
i przechowywania opakowaniach, po 15 i 32 sztuki. Dostępny w wariancie do białego  i koloru, Persil Duo-Caps oferuje perfekcyjne rozwiązanie dla nowoczesnych ludzi, którzy szukają wygody idącej w parze z najwyższą jakością. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na środki do prania w płynie i produkty ułatwiające codzienne obowiązki, Persil Duo-Caps oferuje nową generację kapsułek w płynie.
Nowy Persil Duo-Caps dostępny jest w sklepach od sierpnia 2012.
Rekomendowana cena promocyjna kapsułek Persil Duo-Caps:
•    opakowanie 15 kapsułek około 30 zł brutto
•    opakowanie 32 kapsułki około 45 zł brutto