Z początkiem listopada Vipera Cosmetics wprowadza nowe szminki Cream Color w 20 modnych odcieniach. Bogate w składniki odżywcze, nowe szminki gwarantują doskonałe krycie kolorem natychmiast po aplikacji. Szeroka gama kolorów umożliwia dobór odpowiedniej pomadki do indywidualnych potrzeb klientek. Od początku działalności firmy, sztandarowym produktem Vipera Cosmetics były szminki. Przez lata zdobyły sobie uznanie klientek i ich lojalność. Wraz z rozwojem technologii, pojawianiem się coraz to nowszych składników, koniecznym jest oferowanie doskonalszych produktów. Tak też postępuje Vipera Cosmetics, która tej jesieni oferuje nową serię szminek Cream Color.

Nowa receptura produktów oparta jest na czterech podstawowych aktywnych składnikach. Za trwałość i intensywność kolorów odpowiada Polimer PP-14. Trzy naturalne składniki roślinne i mineralne to masło shea, masło avocado i olej mineralny D.Diamond. Szminki Cream Color są bogate w naturalne witaminy i substancje odżywcze zawarte w maśle shea. Ten składnik sprawia, że szminka doskonale pielęgnuje i chroni usta przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi jak np. wysuszające działalnie mrozu lub słońca. Naturalny filtr UV i składniki nawilżające zawarte w maśle avocado uelastyczniają skórę ust wspomagając produkcję kolagenu. Zaś olej mineralny D.Diamond nadaje aksamitny połysk.

W efekcie szminki Cream Color gwarantują łatwość aplikacji oraz gładkość i miękkość ust. Nadają ustom intensywny kolor z aksamitnym połyskiem. Szminki Cream Color charakteryzuje delikatny, naturalny zapach. Mogą być stosowane także przez osoby wrażliwe, gdyż produkt został przebadany i nie wywołuje alergii ani podrażnień.

Szminki Cream Color to kolekcja 20 modnych odcieni. Tej jesieni obowiązują zarówno kolory intensywne, od czerwieni po wszystkie barwy owoców jak brzoskwinia, śliwka, malina czy nektarynka, po delikatne, wręcz subtelne naturalnie jasne. Szeroka gama kolorów była wnikliwie testowana na reprezentatywnej próbie polskich konsumentek, by sprostać ich preferencjom. Eleganckie, srebrzysto-bordowe opakowanie, również było wysoko ocenione przez konsumentki.

Rekomendowana cena detaliczna: 7,20 zł.
Trwałość: 2 lata.