Intimissimi, włoski ekspert bieliźniany wprowadza nową kolekcję „Nude”. Propozycje na sezon jesień-zima 2012 obejmuje dwadzieścia kluczowych elementów z trzech różnych linii: Mainline Sartorial, Shaping i Basic. Zainspiruj się z Intimissimi i stwórz swój własny nude style.

Architektura Rzymu, piękne freski i dumne florenckie rzeźby zostały odzwierciedlone w niezwykle kobiecych propozycjach Intimissimi „Nude”. Zaczynając od zestawu z wysokim stanem z linii Shaping
w odcieniu delikatnego migdałowego beżu, aż po koronkowe body, cała kolekcja przepełniona jest romantyzmem i baśniowością. Intimissimi „Nude” to uwodzicielskie pudry połączone z czarnymi, delikatnymi koronkowymi biustonoszami, stanikami w stylu bandeau oraz przezroczystymi figami.
Intimissimi 'Nude" jest kolekcją pełną elegancji, pasji oraz włoskiego romantyzmu. Zdjęcia autorstwa fotografa Raphael Mazzucco powstały na tle zapierającego dech w piersiach rzymskiego pałacu z 1600 roku. Twarzą kolekcji jest modelka Tanya Mityushina. Sesja składa hołd “włoskiemu duchowi”, który przyświeca całej kampanii.

Kolekcja dostępna w sklepach Intimissimi od września.