Przed każdym sezonem trendsetterzy proponują trendy, które podchwytują modowi entuzjaści i fashioniści. W biurze najlepiej jednak sprawdzają się połączenia, które nigdy nie będą passé, czyli klasyczne, proste i ponadczasowe stylizacje. W nadchodzącym sezonie jesień 2012 do pracy, TK Maxx poleca styl smart casual, czyli ponadczasową elegancję w cenach zawsze do 60% taniej*.
W sezonie jesień 2012 w dziale damskim TK Maxx proponuje powrót do ponadczasowej klasyki, zainspirowanej stylem ikony mody: Catherine Deneuve. Mimo upływu lat, wciąż stanowi ona natchnienie dla światowych projektantów, stylistów oraz amatorów mody. Styl kobiecej, wysublimowanej elegancji jest dziś wzorem do naśladowania dla milionów kobiet.

Od 20 sierpnia 2012 w dziale damskim TK Maxx znajdziemy specjalną ofertę ubrań smart casual
w stylu Timeless Classics, inspirowanych klasycznym lookiem gwiazdy kina lat 50-tych i 60-tych. Eleganckie płaszcze, szykowne sukienki i proste spodnie to podstawa garderoby do biura. Do tego klasyczne kardigany, bawełniane koszule i wełniane marynarki, będą dopełnieniem idealnej stylizacji biznesowej. Paniom, które cenią wygodę i lubią męski sznyt, TK Maxx proponuje łączenie kolorowych spodni w stylu chino z marynarkami i lekkimi kobiecymi bluzkami.
Teraz w TK Maxx znajdziemy duży wybór sukienek w stylu smart casual, które idealnie podkreślą kobiecą sylwetkę. Sukienki koktajlowe urozmaicone perłami i koronkami, wykonane
z dobrej jakości materiału ponti oraz dzianiny to doskonała propozycja nie tylko do biura, ale również na wieczorną kolację czy spotkanie z przyjaciółmi. Timeless Classics w TK Maxx to królestwo klasycznej czerni i szarości przy jednoczesnym maksymalnym ograniczeniu kolorów.    
Wszystkie ubrania w stylu smart casual w TK Maxx w 90% pochodzą z aktualnych kolekcji znanych projektantów i światowych marek. Teraz możesz mieć modowe perełki zawsze do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na Świecie.

Dlaczego produkty dostępne w TK Maxx są sprzedawane w cenach zawsze do 60% taniej*?
W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w towar zazwyczaj kilka razy do roku, kupcy TK Maxx jeżdżą po świecie przez cały rok szukając prawdziwych okazji. To, czy zakupią dany towar jest uzależnione od wielu czynników, m. in. od najwyższej jakości i wyjątkowości oraz atrakcyjności wynegocjowanej ceny. Dlatego warto zaglądać do TK Maxx codziennie – to najlepszy adres dla fanów mody i prawdziwych entuzjastów polowania na niepowtarzalne okazje od światowych projektantów w cenach zawsze do 60% taniej*.
*od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.
90% towaru w TK Maxx pochodzi z najnowszych kolekcji. Pozostała część to towar, który nasi kupcy uznali za tak wyjątkowy, że powinien znaleźć się w sklepach TK Maxx. Na metkach zawsze jest informacja, jeśli towar jest z poprzedniego sezonu.