Jedno z najczęściej używanych naczyń, zaraz po patelni, to oczywiście rondel. Dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu w kuchni jest niemal niezastąpiony.

W kuchni otaczamy się naczyniami i akcesoriami, których można użyć na kilka sposobów. Lubimy mieć pod ręką nóż, który poradzi sobie z każdym produktem. Patelnię, do której nic nie przywiera i rondel, w którym przyrządzimy niemal wszystko. Taki rondel możemy znaleźć w ofercie firmy Neoflam. Ścięte ścianki naczynia ułatwiają podrzucanie potraw i zręczne manewrowanie rondlem a podwyższona bakelitowa rączka zapewnia większą równowagę ułatwiając gotowanie. Rondel to tylko jedno z naczyń kolekcji Philos.

W skład zestawu Philos wchodzą cztery naczynia: rondel o pojemności 2,2 litry, dwa garnki o pojemności 2,7 litrów oraz duży garnek o pojemności 4,7 litrów. Do każdego naczynia dołączona jest szklana pokrywka o wymiarach 18, 20, 24 i 26 cm.

Zestaw garnków Philos wykonany jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Dno grubości 5 mm i solidna konstrukcja ścianek gwarantuje, że naczynie nie wybrzuszy się i nie odkształci podczas użytkowania. Od wewnątrz i na zewnątrz garnki pokryte są powłoką ceramiczną, która ma właściwości nieprzywierające i dużą odporność na zadrapania. Uchwyty wykonane są z bakelitu.
Naczynia można myć w zmywarce.

Garnki Philos z powłoką ceramiczną można kupić w punktach sprzedaży Neoflam bądź na stronie www.sklep.neoflam.pl.

Naczynia Neoflam pokryte są powłoką ceramiczną Ecolon™. Głównym składnikiem Ecolonu jest kwarc (minerał najpowszechniej spotykany w środowisku w postaci kamienia i piasku). Powłoka nie zawiera metali ciężkich takich jak: kadm, ołów i rtęć, a żadne substancje chemiczne nie są uwalnianie nawet jeżeli naczynie podgrzewane jest do wysokiej temperatury. Dzięki dużej wytrzymałości Ecolonu na zadrapania i wysoką temperaturę powłoka ceramiczna na długo zachowuje swoje właściwości. Naczynia te spełnią także oczekiwania tych wszystkich, którzy zwracają uwagę na zdrowe przygotowanie posiłków. Bezpieczeństwo użytkowania naczyń z powłoką ceramiczną Ecolon potwierdza świadectwo jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny i atest TUV Rheinland LGA z Niemiec.