Macie czasami ochotę na coś słodkiego? Wprowadźmy trochę słodyczy do naszych kuchni i stwórzmy... ciasteczkowy wystrój! Pomogą nam w tym produkty home&you.

    Kto z nas nie lubi słodyczy? Lody, torty, muffinki... zastosowane w naszej kuchni jako elementy dekoracyjne z pewnością zainspirują nas do nowych popisów kulinarnych i wprowadzą niesamowitą atmosferę klimatycznej cukierenki.
    Skoro słodycze dobrze wpływają na nastrój to zacznijmy dzień od śniadania z zestawem Muffin. Znajdziemy w nim talerzyk, miskę, kubek, czajnik i pojemnik... wszystko stylizowane na przepyszne czekoladowe babeczki przyozdobione lukrem, z wisienką na szczycie. Na takiej zastawie, nawet największy niejadek ze smakiem spałaszuje małe co nieco.
    Spodziewamy się gości w porze podwieczorku? Pochwalmy się naszymi zdolnościami kulinarnymi. Przy domowych wypiekach z pewnością pomoże zestaw tekstyliów Muffine, składający się z koszyka, dwóch ściereczek oraz rękawicy. Aby się nie pobrudzić, załóżmy pasujący do kompletu bawełniany fartuszek Muffine. Domowe wypieki mogą być również wspaniałą zabawą! Spróbujmy pobawić się w cukiernika przyozdabiając babeczki za pomocą przyborów Cookies dekorator.
    Gości przywitajmy naszymi wypiekami podanymi na paterze Icecream oraz w pojemniku z przepysznie wyglądającego zestawu Cupcake, polewając chłodzący napój z pasującego do niego dzbanka. Po słodkiej uczcie chętnie  odpoczniemy, popijając herbatę z kubka Green Tea.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Babeczka domowa kcal

DRUKUJ