Jeżeli pragniesz mieć najmodniejsze loki, lecz nie wiesz jak osiągnąć taki efekt w domu, Remington przybywa na ratunek z nową serią prostych w użyciu narzędzi do stylizacji, które pozwolą Ci zakręcić loki we wszystkich wymiarach i kształtach.

Uwolnij moc swoich loków – seksownych i kształtnych lub imprezowych i szalonych jak disco z lat 70. To narzędzie zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby, więc zacznij eksperymentować.

Nowość: Kolekcja Remington Style Inspirations Pro Curl
Ta seria trzech nowych i innowacyjnych lokówek pozwoli Ci na profesjonalną stylizację w okamgnieniu. Dzięki nim wszyscy pozazdroszczą Ci loków. Lokówki są wyposażone w antystatyczną, ceramiczną powłokę z jonami turmalinu i technologią Smooth Glide, która gwarantuje cztery razy lepszą ochronę*, dzięki czemu Twoje włosy pozostaną supergładkie i lśniące. Nagrzewanie trwające zaledwie 30 sekund oznacza szybszą stylizację, a regulowana temperatura (maksymalnie 210/220°C) pozwala dostosować ciepło do Twoich włosów.

Remington Pro Spiral Curl CI5319
Uwolnij w sobie dzikie dziecko i zabaw się lokówką Pro Spiral Curl. Cienka 19-milimetrowa rolka pozwoli na osiągnięcie gęstych, imprezowych spiralek.      

Remington Pro Soft Curl CI6325
Uwolnij swoją kobiecą stronę dzięki lokówce Pro Soft Curl. Średniej wielkości rolka o średnicy 25 mm z wyświetlaczem pokazującym temperaturę to idealne połączenie do stworzenia subtelnych, dziewczęcych loczków.     

Pro Big Curl CI5338
Pro Big Curl pozwala na stworzenie fryzury emanującej wyrafinowanym seksapilem, z pełnymi, dużymi i sprężynującymi lokami. Duża średnica 38 mm upraszcza stworzenie luźnych, niedbałych loków.

*W porównaniu ze standardową powłoką ceramiczną.
Sugerowane ceny detaliczne:
Lokówka Remington Pro Spiral Curl CI5319- cena 129 PLN
Lokówka Remington Pro Soft Curl CI6325- cena 159 PLN
Lokówka Pro Big Curl CI5338 – cena 139 PLN