Nowe odżywki w sprayu Dove hair therapy – pielęgnacja zawsze i wszędzie, gdy Twoje włosy tego potrzebują, by były cudownie lśniące, odżywione i łatwe w rozczesywaniu.


Chcemy ładnie wyglądać w każdej sytuacji, nie tylko gdy możemy wziąć kąpiel. Intensywne życie sprawia, że nie zawsze mamy warunki, by dbać o włosy tak, jakbyśmy chciały. Potrzebujemy odżywki do włosów, z której mogłybyśmy korzystać zawsze, gdy nasze włosy tego potrzebują – tak jak z kremu do rąk na wysuszone dłonie, albo balsamu na spierzchnięte usta. Dove hair therapy, to odpowiedź na nasze potrzeby. Możemy jej używać na suche i mokre włosy, zawsze gdy wymagają one pielęgnacji  – na siłowni, na plaży, po całym dniu w pracy, w parku, a nawet teraz, gdy czytasz tę informację! Dove hair therapy pozwoli Ci dbać o włosy zawsze i wszędzie, sprawiając, że staną się one cudownie lśniące, odżywione i łatwe w rozczesywaniu. Teraz każda z nas może mieć piękne włosy, dzięki pielęgnacji zawsze i wszędzie, gdy tego potrzebują.

Każda z nas chciałaby mieć zadbane, dobrze odżywione włosy. Tylko wtedy wyglądają naprawdę pięknie. Ale dotychczas, by je pielęgnować musiałaś zawsze myć głowę. Co zrobić w sytuacji, gdy nie mamy szans na szybki prysznic? Chcemy wyglądać ładnie przez cały dzień, nie tylko gdy możemy wziąć kąpiel. Podbno każda z nas spędza siedem dni swojego życia  w biurowej łazience, by poprawić wygląd, 95% kobiet używa przebieralni w sklepie, by się odświeżyć, 60% zdarzyło się przebierać w taksówce, a połowa marzy by powstały specjalne „kobiece“ wagony w metrze, gdzie spokojnie mogłybyśmy  poprawiać fryzurę i makijaż.  Nie zawsze mamy warunki by dbać o włosy, tak jakbyśmy chciały. Czy nie byłoby cudownie mieć odżywkę do włosów, z której mogłybyśmy korzystać zawsze, gdy nasze włosy tego potrzebują? Tak, jak z kremu do rąk na wsuszone dłonie, albo balsamu do ust na spierzchnięte wargi? Dove hair therapy to nowa, niezwykła odżywka, która odpowiada na te pragnienia. Możesz jej używać na suche i mokre włosy, zawsze gdy Twoje włosy wymagają pielęgnacji  – na siłowni, na plaży, po całym dniu w pracy, w parku, a nawet teraz! Dove hair therapy pozwoli Ci dbać o włosy zawsze i wszędzie, sprawiając, że staną się one cudownie lśniące, odżywione i łatwe w rozczesywaniu. Teraz każda z nas może mieć piękne włosy, dzięki pielęgnacji zawsze i wszędzie, gdy tego potrzebują.

Nowa odżywka w sprayu Dove hair therapy to pierwsza odżywka, która działa dwu-warstwowo:
•    pierwsza warstwa zawiera Fiber Actives, które wnikają głęboko w strukturę włosów odbudowując je od wewnątrz;
•    druga warstwa z opatentowanym Micro Moisture Serum, wygładza wszystkie uszkodzenia  sprawiając, że włosy są miękkie i łatwe w rozczesywaniu przez cały dzień. Micro Moisture Serum chroni i wzmacnia włosy od cebulek aż po końce. Dove hair therapy nie obciąży i nie sklei Twoich włosów, nawet w te dni gdy nie masz czasu ich umyć. Możesz jej używać na suche i mokre włosy, zawsze gdy wymagają pielęgnacji.

Uzyskanie lśniących, odżywionych i łatwych w rozczesywaniu włosów będzie jeszcze łatwiejsze, jeśli będziesz pamiętać o trzech krokach:
1.    Wstrząśnij:  Przed użyciem wstrząśnij odżywką, by wszystkie składniki ponownie się połączyły i działały z mocą synergii.
2.    Aplikuj: Spryskaj odżywką rozpuszczone włosy.
3.    Rozczesz: Dokładnie rozczesz włosy szczotką lub grzebieniem, aby zawarte w niej składniki odżywcze dotarły w głąb struktury włosa.
Odżywka Dove hair therapy jest dostępna  w trzech wariantach:
•    Dove hair therapy nourishing oil care – zawiera lekkie olejki, które nawilżają i sprawiają, że włosy są gładkie  oraz łatwo się rozczesują.
•    Dove hair therapy colour radiance - idelna do włosów farbowanych, jednocześnie nawilża i nie wypłukuje pigmentu, utrzymując kolor.
•    Dove hair therapy intensive repair – zawiera formułę, która intensywnie odżywia włosy, nadając im blask.