Na zewnątrz coraz ładniejsza pogoda, ale dzieci wciąż niełatwo jest zachęcić do zabawy z dala od ekranów komputera i telewizora. Rozrywka z nowoczesnym sprzętem potrafi wciągnąć najmłodszych skuteczniej, niż rower czy piłka. Świat zaawansowanej technologii rozwija się jednak tak szybko, że zabawa w domu nie musi już oznaczać tylko biernego wypoczynku!

Sensor Kinect dla Xbox 360 to pierwsze rozwiązanie pozwalające połączyć zdrową aktywność fizyczną z porywającą rozrywką. Dzięki czujnikowi Kinect, system skanuje ciało gracza i przenosi wszystkie jego ruchy w wirtualny świat gier wideo.  W ten sposób widząc na ekranie piłkę, można ją kopnąć, rzucić lub złapać za pomocą naturalnych ruchów. Żadnych pilotów, żadnych przycisków, żadnych barier - gramy wyłącznie poruszając własnym ciałem.

Kinect RUSH – wielkie wydarzenie dla fanów kreskówek
Nowoczesne technologie nie mają dziś dla dzieci żadnych tajemnic, dlatego coraz trudniej jest zaskoczyć najmłodszych graczy czymś nieoczekiwanym. A gdyby jednak… móc zobaczyć siebie jako wyścigowe auto albo nową zabawkę w kolekcji Bonnie z „Toy Story”? Walczyć u boku Iniemamocnych? Spływać rwącymi potokami, huśtać się na lianach i latać dwupłatowcem ramię w ramię z bohaterami filmu „Odlot”? To możliwe! Dla fanów kreskówek nadchodzi wielkie wydarzenie: właśnie ukazała się gra Kinect RUSH, dzięki której gracze mogą przeżywać niezwykłe przygody w scenerii pięciu ulubionych bajek Disney i Pixar: „Iniemamocni”, „Ratatuj”, „Odlot”, „Auta” oraz „Toy Story”. W świecie Pixar poruszamy się używając ruchów swojego ciała. Na początku wybieramy przygodę, potem wkraczamy do animowanego świata jako jedna z postaci. Kinect skanuje postać gracza, zwracając uwagę na uczesanie, kolor ubrania i sylwetkę, a następnie przenosi nasze unikalne cechy do awatara, który pojawi się na ekranie. Tak przeobrażeni, możemy już zaczynać przygodę w Parku Pixar - nic nie ogranicza naszej wyobraźni!

Bawmy się razem
Gra Kinect Rush to świetna okazja do rodzinnej zabawy. Najprzyjemniej dołączyć do bohaterów bajek z rodziną lub przyjacielem, którzy pomogą w każdej przygodzie. Wspólna zabawa dostarcza niezapomnianych wrażeń, cieszy i poprawia nastrój nawet w najbardziej deszczowy dzień. Grając w Kinect Rush, dzieci zdobywają nie tylko umiejętność koordynacji ruchowej i logicznego myślenia, ale też – co szczególnie cenne – uczą się współdziałania.
Podobne artykuły:


DRUKUJ