Sezon grillowy oficjalnie otwarty! Czas wyjąć obrusy w niebiesko-białą kratę i wrzucić na ruszt warzywa, mięso i ryby. Rodzina i znajomi od rana nie mogą doczekać się Twoich kulinarnych popisów. Każdy ma przydzielone zadanie: jedni zajmują się kupnem produktów, innym przypadło w udziale nakrycie stołu, Tobie – przygotowanie i podanie potraw.

To musi być coś wyjątkowego, dlatego zaskocz wszystkich! Pomogą w tym porcelana i akcesoria do grillowania Villeroy & Boch!

Wyzwanie przyjęte!
Zacznijmy od przystawki – grillowanych warzyw. Bakłażan, cukinia, kukurydza, papryka, grzyby – co tylko zechcesz! Nie zapomnij, aby przed położeniem na ruszt skropić je oliwą z oliwek oraz lekko posypać solą – będą bardziej soczyste. W trakcie grillownia przewracaj je systematycznie, aby były przypieczone po obu stronach. Po 15-20 minutach warzywa powinny być gotowe… A wtedy łopatka z Zestawu Barbecue One Villeroy & Boch w dłoń! Kolorowe przystawki przekładamy na kwadratowe, białe talerze z kolekcji New Wave z wydzielonym miejscem na sosy.
Czas na grillowy hit prosto z Ameryki, gdzie wszystko kręci się wokół soczystego steku. Jego sekret polega na zachowaniu temperatury pokojowej mięsa podczas wkładania go na ruszt. Stek będzie jeszcze bardziej soczysty, jeśli owiniesz go plastrem boczku i zawiążesz sznurkiem. Nie martw się stopniem trudności kulinarnych akrobacji – Zestaw Barbecue One we wszystkim Ci pomoże. Łopatką przewracasz mięso, tak by było równomiernie opieczone. Kontroluj czy stek ma już odpowiedni stopień wysmażenia – do tego nadają się wąskie szczypce. Jeśli jest już gotowe, przy pomocy widelca przenieś go na białe talerze Modern Grace. Do tego ostre sztućce z kolekcji New Wave, grillowany rozmaryn i delikatny sos - sukces murowany!

Przed Tobą ostatni krok do tytułu mistrza - deser. Grill może już odpocząć, ale Ty musisz jeszcze chwilę powalczyć. Jest jeden niezawodny sposób na oczarowanie gości – lody. Działają zawsze i wszędzie. Dodatkowo, nie wymagają zbyt wiele wysiłku. Podaj je w miseczkach z kolekcji Farmhouse Touch Blueflowers, przyozdobionych chabrami – stworzą ciepły, domowy klimat. A teraz...czas na
toast! Białe wino w eleganckich kieliszkach La Divina dla dorosłych, a dla dzieci lemionada w kolorowych kubkach z Colour Concept!
Gratulujemy, Twoi goście są zachwyceni. W nagrodę, Ty nie zmywasz! Nie byłoby to jednak szczególnie uciążliwe. Produkty Villeroy & Boch można bez obaw zmywać w zmywarce.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma cukinia marynowana
Ile kalorii ma kotlet wielkości dłoni, z piersi kurczaka

DRUKUJ