Jak połączyć kolory z muzyką, materiały z tańcem i kobiecy styl z nowymi trendami? Na to pytanie odpowiada marka Click Fashion, która do sesji promującej kolekcję wiosna – lato 2012 zaprosiła Art Color Ballet – zespół profesjonalnych tancerzy, akrobatów i plastyków.

Dzięki tej współpracy zdjęcia wykorzystują elementy baletu, muzyki i malarstwa z dużym naciskiem na bodypainting w który Art Color Ballet również się specjalizuje.  

Czym natomiast Click Fashion zachwyca w tym sezonie? Przede wszystkim odważnymi stylizacjami, których znakiem rozpoznawczym są nasycone kolory, delikatne materiały oraz ciekawe desenie. Dodatkowo stawia na intensywną paletą barw – pojawiają się mocne czerwienie, fiolety, żółcie, ale i łagodne nuty szarości i beżu. Nie zabrakło bardzo modnych motywów kwiatowych i marynarskich pasków. Wszystko to w połączeniu z lekkimi i delikatnymi materiałami – szyfonem, bawełną, jerseyem i bardzo kobiecymi i wygodnymi krojami.

Połączenie tego ze stylowymi dodatkami sprawi, że tegoroczna wiosna na pewno nie będzie nudna, a każda miłośniczka mody nie będzie mogła przejść obojętnie obok sklepowej wystawy marki Click Fashion.  


Podobne artykuły:


DRUKUJ