Od kilku sezonów firma Agio podążając za światowymi trendami mody tworzy spójne kolekcje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Tym razem ten „tajemniczy detal” to nie tylko elementy wykończenia, ale również użyte szlachetne materiały nowej generacji i nowatorskie konstrukcje biustonoszy.

Wszystko to po to, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.
W tym sezonie dominować będą odcienie bieli, beże oraz kontrast czerni i bieli. Nie zabraknie również intensywnych barw lata takich jak – czerwień, morski granat oraz rozbielony koral.
Koronki i motywy haftów zgodnie z trendami mają w kolekcji Agio swoje zaszczytne miejsce. Idealnie łączą się z czystą konstrukcją biustonoszy lub krojem majtek .

W sezonie wiosna/lato 2012 firma Agio wprowadza do swojej kolekcji dwie absolutne nowości: Smart Memory Push Up i Mega Push Up.
Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy biustonosz Smart Memory Push Up, którego miseczki wykonane są z zaawansowanej technologicznie pianki, która reaguje na temperaturę ciała i na bieżąco formuje kształt idealnie dopasowany do piersi. W kontakcie z ciepłą skórą pianka delikatnie się odkształca, staje się miękka i wyjątkowo przyjemna. Smart Memory Push Up to produkt niezwykły. Można powiedzieć, że porusza się razem z kobiecym ciałem, dzięki czemu daje poczucie ogromnego komfortu.
    Z kolei dzięki Mega Push Up można w jednej chwili bezpiecznie i bezinwazyjnie powiększyć biust aż o dwa rozmiary. Biustonosz ten unosi piersi i powiększa go tworząc naprawdę seksowny dekolt. Jest lekki, bardzo delikatny i miękki w dotyku oraz szybko schnie.
Dwa powyższe modele dołączają do przebojowego Magic Up, który w ofercie firmy jest od trzech lat i wciąż zyskuje sobie coraz większą rzeszę lojalnych Klientek.
Wszystkie nasze produkty dostępne są w sklepie internetowym http://sklep.agiomilano.com/