Jesteś kobietą, której wszystko się udaje? Masz zawsze wysprzątane mieszkanie, nigdy się nie spóźniasz i zawsze wiesz, gdzie zostawiłaś swoją torebkę? Jeśli na większość pytań odpowiedziałaś „tak” – nie istniejesz lub mieszkasz na innej planecie, bo kobiet idealnych po prostu nie ma!

Codziennie zdarza się coś, czego nie można przewidzieć, dlatego nie daj się zwariować! „Nie ma kobiet idealnych. Warto o tym mówić, a przede wszystkim - nie należy pogłębiać dysonansu pomiędzy rzeczywistością a powszechnymi przekonaniami dotyczącymi roli kobiet” - przekonuje Lucyna Kwiatkowska, psycholog, coach, trener rozwoju osobistego i ekspert kampanii Nieidealna.pl - „Każda z nas potrzebuje komunikatów pozytywnych, bo czasami czujemy się źle w związku z dużymi oczekiwaniami wobec nas na co dzień”.

Kiedy nawet najbardziej poukładane kobiety tracą cierpliwość, nikt nie zrozumie ich lepiej niż… inne kobiety! Odwiedź stronę www.nieidealna.pl oraz FanPage www.facebook.com/kobietanieidealna, aby wraz z nimi przyczynić się do obalenia stereotypu „kobiety idealnej”.

Pełne ciepłej ironii teksty autorki bloga „Nektar mandarynkowy” pozwolą Ci zrozumieć, że nawet kiedy trafisz na korki w drodze na ważne spotkanie, gdy zrobi się deszczowo podczas spaceru w butach peep-toe i gdy świat zawali Ci się na głowę - nie powinnaś brać tego do siebie, bo prawdziwa kobieta jest nieidealna!

Jak brzmi definicja „kobiety idealnej” według blogerki? „Bez problemu ogarnia czasoprzestrzeń wokół siebie (nie gubi kluczy, nie tłucze kieliszków, nie zapomina wyłączyć prostownicy, nie psuje jej się suwak w kozaczkach pośrodku miasta), a na spotkaniach towarzyskich bryluje, zabawiając rozmówców lekkimi i dowcipnymi dialogami, powoli sącząc drinka, dopasowanego kolorystycznie do butów i torebki”. Jak to się ma do rzeczywistości? Tego dowiecie się odwiedzając stronę www.nieidealna.pl i czytając teksty ekspertki oraz zabawne komentarze blogerki.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku