Młodzi, odważni, zakręceni na punkcie koloru – tak opisać można bohaterów nowej kolekcji fryzjerskiego stylisty Klaudiusza Iciek, zatytułowaną Color Freek.
Dużo kolorów we włosach, ale także w mocnym makijażu, do tego wyraziste cięcia i stylizacja indywidualnie dobrana do każdej postaci – nasze „freeki” cieszą się życiem i jego barwami, przez kolor włosów, sposób ich cięcia i ułożenia, wyrażają siebie, swoją młodość i emocje – mówi autor kolekcji - Praca przy niej była sprawdzianem możliwość koloryzacji NaYo (KEMON), opartej na naturalnych składnikach, takich jak len, nagietek czy ekstrakt z jogurtu, a pozbawionej amoniaku i PPD. To kolorystyczna gama NaYo umożliwiła pełnię artystycznej ekspresji  – dodaje Klaudiusz Iciek.
Klaudiusz Iciek jest właścicielem salonu Claudius w Krakowie, instruktorem marki KEMON, wraz z Andrzej Kawulokiem prowadzi Akademię Fryzjerską Kawulok & Claudius. Krakowski fryzjer ma także swoje drugie oblicze - jest jednym z najlepszych polskich motocyklistów, regularnie zajmującym medalowe miejsca w mistrzowskich zawodach w kraju i za granicą.   
Kolekcja Color Freek:

Włosy: claudius hair treser team: Klaudiusz Iciek, Izabela Mróz, Monika Sikora, Tymoteusz Pięta, Damian Jekiel, Karolina Anielczyk
Make up: Karolina Fiuk
Foto: Jacek Narkielun
Stylizacja: Marta Makary