Seks to bardzo ważny element naszego życia. Daje poczucie bliskości i związania z partnerem, zapewnia przyjemność i odprężenie. Warto zatem postarać się, aby nie stał się codzienną rutynową czynnością, a każdego dnia był nowym cudownym przeżyciem.

Wkradająca się do sypialni rutyna jest czymś co może zniszczyć związek. Gdy seks staje się zwykłą czynnością, a wręcz obowiązkiem jest to najwyższa pora żeby coś zmienić. Nie usprawiedliwiajcie panującej w sypialni nudy wieloletnim związkiem. Bycie z jednym partnerem wiele lat wbrew pozorom powinien wpływać pozytywnie na relacje intymne. A zasady są naprawdę proste. Wystarczy uruchomić wyobraźnię.

Nie tylko klasycznie…

Pamiętajcie, że seks to nie tylko klasyczna pozycja. Istnieje naprawdę wiele ciekawych pozycji, które warto wypróbować. Możecie sięgnąć po specjalne książki jak chociażby najbardziej znana Kamasutra, czy ciekawy film, których na sklepowych półkach jest naprawdę dużo. Będzie to dla Was podpowiedź i z pewnością sprawi, że będziecie bardziej otwarci na nowości. Pobudzi to też Waszą wyobraźnię i zachęci do własnej inwencji w tym kierunku.
Jeśli do tej pory nie wychodziliście z sypialni, może warto wyjść poza normy. Spróbujcie kochać się w wannie, czy na sofie w salonie. Zapomnijcie też o tym, że seks uprawia się tylko na dobranoc. Każda pora dnia jest na to dobra.

Edukacja…
Wszędzie, również w seksie przydaje się odrobina teorii. Warto sięgnąć po specjalistyczne książki, poszukać porad w Internecie. Nie bójcie się pytać i rozmawiać. Seks już od dłuższego czasu nie jest tematem tabu. Do aspekt życia dotyczący niemal wszystkich. Warto więc tutaj pokusić się o wymianę doświadczeń i poglądów chociażby z przyjaciółką.

Poznajcie się…
Jeśli myślicie, że znacie się na wylot to uwaga, bo może okazać się, że jesteście w błędzie. Poznawanie swojego ciała jest czymś zupełnie innym. Ciało człowieka się zmienia, zmieniają się też jego potrzeby. Seks to nie tylko całus w ramach gry wstępnej i penetracja. To całowanie całego ciała, dotykanie i obserwowanie reakcji drugiej osoby. Pokażcie partnerowi jak ważna jest dla Was gra wstępna. Przejmijcie inicjatywę, całujcie, dotykajcie go, przeciągajcie to tak długo, aż będzie Was niemalże prosił, abyście posunęły się krok dalej. Z pewnością przy następnym razie odpłaci się tym samym.

Otoczenie…
Niby błahostka, ale ma ogromne znaczenie dla pełni przeżywania namiętnych chwil. Od czasu do czasu warto zadbać o nastrojową muzykę, namiętny zapach, seksowną pościel i światło świec. Dla codziennego seksu ważna jest towarzysząca mu intymność. Stwórzcie taką atmosferę, abyście mogli poczuć się, że jesteście tylko dla siebie i że nikt nie przeszkodzi Wam w trakcie.
Wbrew pozorom romantyczna, czy seksowna atmosfera ma spore znaczenie również dla mężczyzn, z czego chyba nawet oni sami nie zdają sobie sprawy.

Diabeł tkwi w szczegółach…

Możecie wprowadzić do życia erotyczne gadżety, które pobudzają fizyczną i psychiczną część naszej osobowości. Nie zapomnijcie również o afrodyzjakach, których możecie użyć chociażby w przygotowanej wcześniej kolacji. Na Waszego mężczyznę z pewnością rozpalająco podziała erotyczna bielizna. A i Wy poczujecie się dzięki temu bardziej seksowne.

Bawcie się…

I przede wszystkim traktujcie seks jako zabawę. W łóżku nie zawsze musi być poważnie. Pozwólcie ponieść się emocjom. Bądźcie spontaniczni i odważni. Nie bójcie się odkrywać nowych rzeczy, rozmawiać. Bądźcie otwarci na nowe pozycje, doświadczenia. Traktujcie seks jako relaks, w którym (z przymrużeniem oka) wszystkie chwyty są dozwolone.