Topniejący śnieg i pierwsze wiosenne deszcze już niedługo zamienią ulice w rwące rzeki. Aby uniknąć zatonięcia i doczekać słonecznych dni, warto pomyśleć o kole ratunkowym - kaloszach! Długie, krótkie, klasyczne, w stylu jeździeckim, ocieplane lub nie. Wybór jest ogromny, a oferuje go firma Däv.
 Kalosze dostępne na stronie front-ROWS.com nie tylko nawiązują do najnowszych modowych trendów, ale są również praktyczne i lekkie. Łączący w sobie elegancję i luz gumowi zastępcy zimowych kozaków doskonale oddają miejski styl . Są wygodne i uniwersalne, dzięki czemu pasują do każdego stroju. Czarne kalosze Däv,  w zależności od modelu, ozdobione są nadającymi im charakteru sprzączkami, urozmaicone wiązaniami lub zamkiem błyskawicznym.  Modne pikowania również wtargnęły na cholewkę butów. Dodatkowo posiadają cienką, ale ciepłą warstwę kożuszka. Dzięki niej kalosze ochronią twoje nogi nie tylko przed pluchą, ale i kapryśną temperaturą.
Kalosze to również kwintesencja stylu, którego ambasadorkami są Kate Moss czy Sienna Miller. Gwiazdy te pokazały, że gumowe buty swobodnie łączą styl boho i glamour. Polecamy modele Däv Festival, warto więc sięgnąć po nie również latem i wyruszyć na muzyczne imprezy. Kalosze pozwolą ci zatracić się w zabawie i zapomnieć o wszechobecnym błocie i kałużach.