14 lutego w warszawskim klubie Dobranocka (ul. Smolna 40) odbędzie się koncert walentynkowy Krzysztofa Napiórkowskiego.

Wkrótce ukaże się płyta  „Drugi oddech” artysty.
Singiel „Idzie zima” usłyszeć już można w rozgłośniach ogólnopolskich i lokalnych.

Krzysztof Napiórkowski swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także pełne dystansu do świata, poetyckie teksty piosenek. Wydał autorską, debiutancką płytę „Introspekcja”.
Obecnie pracuje nad nowym studyjnym albumem, który ukaże się w marcu 2012 r. oraz występuje ze swoim kwartetem.
Zdobył kilkanaście nagród na największych festiwalach twórczości studenckiej, m. in. na Spotkaniach Zamkowych w Olsztynie, Poetyckiej Dolinie w Warszawie. W latach 1999-2004 lider studenckiego kolektywu “Po godzinach”.
W 2007 powstał singiel i teledysk zapowiadający debiutancki album Krzysztofa Napiórkowskiego „Kiedy ty wychodzisz”, w następnym roku kolejny singiel i teledysk “Na ulicach” - tym razem w duecie z Grzegorzem Turnauem oraz debiut fonograficzny - studyjny album ”Introspekcja”, z którego utwory (Wracaliśmy, Optymistycznie, Na ulicach, Kiedy Ty wychodzisz) gościły na listach przebojów oraz na płytach - składankach.
W latach 2008-2010 występował w projekcie "Granie Herberta" upamiętniającym rok Zbigniewa Herbe
Pracuje również jako autor, kompozytor, instrumentalista i producent - m.in. CD “Śrubki” - Michał Jurkiewicz, CD “Samosie” - Joanna Kondrat, CD “Zaprzyjaźniłem się z Aniołem Stróżem” - Jerzy Filar, jest także autorem muzyki do filmów animowanych oraz do filmu fabularnego “Prezent” (reż. Dominika Długokęcka)

Krzysztof Napiórkowski swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także pełne dystansu do świata, poetyckie teksty piosenek.

Obecnie pracuje nad nowym studyjnym albumem, który ukaże się na przełomie 2011/2012 r. oraz występuje ze swoim kwartetem

Koncert rozpoczyna się o 20.30