Zapowiada się kino, do którego widz został przyzwyczajony w najlepszych amerykańskich produkcjach. „Sęp”, który w 2012 wejdzie na ekrany kin, to thriller z Michałem Żebrowskim, Pawłem Małaszyńskim, Danielem Olbrychskim i Anią Przybylską w rolach głównych.
To film, który jak obiecują producenci, zaoferuje widzom mocną rozrywkę na światowym poziomie. Olbrzymi nacisk przy tej produkcji został położony na jakość zdjęć, a inspiracją dla operatora była „Infiltracja” Martina Scorsese.
Okres przygotowań do filmu był bardzo długi – wyjaśnia producent filmu. Dobór kostiumów, scenografii, a także oświetlenia nigdy nie był przypadkowy. Wszystko tworzy całość i skutkuje spójnością wizualną oraz dużym, wyczuwalnym napięciem w każdej ze scen.
Jesteśmy pewni, że dzięki pracy operatora i całej, świetnej ekipy, film będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów.
Niewątpliwie widzowie nie raz będą zaskoczeni zwrotem akcji. Jest tu tajemnica, niezwykła intryga i piękne uczucie, które nieoczekiwanie wkrada się w poukładane życie głównego bohatera. Rzadko tak wyraziste postaci widuje się w polskim kinie.
W filmie spotkali się najlepsi polscy aktorzy. Poza Michałem Żebrowskim, Pawłem Małaszyńskim, Danielem Olbrychskim oraz Anią Przybylską zobaczymy Annę Dereszowską, Andrzeja Seweryna, Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Grabowskiego i Mirosława Bakę.

Premiera filmu planowana jest na jesień 2012 roku.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku