Zimowy chłód potrafi dać się we znaki i sprawić, że z utęsknieniem wypatrujemy pierwszych oznak wiosny. Z filiżanką aromatycznej herbaty Twinings o wyjątkowych, rozgrzewających smakach każdy chłodny dzień będzie znacznie przyjemniejszy.

Zimą wszystko smakuje inaczej, mocniej, intensywniej. Chłodne powietrze sprawia,
że bardziej doceniamy aromaty i smaki. Filiżanka aromatycznej herbaty to nie tylko doskonały sposób na rozgrzanie się, ale i na poprawę samopoczucia w długie, zimowe wieczory.

Twinings to marka o brytyjskich korzeniach, której historia ma ponad 300 lat. Dzięki doświadczonym kiperom firmy Twinings możemy delektować się wybornym smakiem
i aromatem różnych mieszanek herbat. Specjalnie z myślą o chłodniejszych dniach stworzono dwa wyjątkowe smaki czarnych, aromatyzowanych herbat Twinings:

•    Herbata Jabłkowa z Cynamonem i Rodzynkami - czarna herbata Twinings o wyjątkowym aromacie łączącym smak jabłka, cynamonu i rodzynek. Wyjątkowo smakuje zwłaszcza po zimowym spacerze.

•    Herbata Pomarańczowa z Cynamonem – mieszanka czarnych herbat Twinings ze skórką pomarańczową
i cynamonem. Doskonale smakuje na gorąco i na zimno, również z dodatkiem miodu. Doskonała na relaks w zimowe popołudnia.  

Sugerowana cena detaliczna: 12 zł / 25 saszetek